Biznes MLM.

Posted by on 25 grudnia, 2012 in Mlm | 0 comments

Biznes mlmBiznes MLM przez lata był robiony w jeden specyficzny sposób, tzn. przez organizowanie spotkań w różnych miejscach. Najczęściej tego typu spotkania odbywają się po prostu w mieszkaniach, gdzie prezentowane są produkty wraz z możliwościami biznesowymi. W ostatnich latach rozwój nowych technologii i popularność internetu sprawił, że ludzie budują swoje biznesy MLM właśnie w oparciu o Internet i nowoczesne rozwiązania.

Biznes MLM

Teraz mamy osoby działające w tradycyjnej szkole MLM. One mówią, że MLM jest biznesem polegającym na relacjach między ludzkich, na bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem. Twierdzą, że tych rzeczy przez Internet nie da się zrobić. Z kolei po drugiej stronie są osoby, które wykorzystują Internet w MLM i twierdzą, że mogą przez to zautomatyzować wiele procesów. Tak to już jest, że po części jedna i druga strona ma swoje racje, czyli można powiedzieć, że prawda leży po środku. MLM cały czas jest i będzie systemem bazującym na ludziach, a nie na komputerach.

Biznes MLM schemat

Proces w tej formie biznesu przez lata właściwie nie zmienił się i polega na:

nawiązaniu kontaktu
prezentacji
utrzymaniu kontaktu
rejestracji
szkoleniu
duplikacji

Masę osób działając w ten sposób osiągnęło bardzo dobre wyniki. Także nie ma co do tego wątpliwości, że ten schemat działa. Lecz czy można robić to, ale szybciej i łatwiej?

Naturalnie, że można korzystając z dobrodziejstw nowoczesnej techniki i internetu. Internet da Ci niesamowitą dźwignię i automatyzację. Tutaj możesz zdobywać dane osób potencjalnie zainteresowanych Twoim biznesem MLM na całkowitym autopilocie. Takiej możliwości na tak ogromną skalę i zaprezentowania tego biznesu w tradycyjnej szkole MLM nie osiągniesz. Kiedy będziesz już pozyskiwać nowe kontakty online, to potrzebujesz się z nimi skontaktować, ewentualnie zrobić tak, aby te osoby same się do Ciebie odezwały. Oczywiście nie musisz spotykać się z nimi osobiście. Telefon, czy może lepiej skype w zupełności Ci wystarczą.

Teraz, kiedy nasze życie jest coraz bardziej zabiegane, będzie tak o wiele łatwiej i wygodniej porozmawiać o biznesie w zaciszu własnego mieszkania. Nie trzeba przemierzać wielu kilometrów i tracić czas na dojazdy itd. Przez Internet da się też budować relacje i do tego własny wizerunek. W MLM sponsorowanie nowych osób, to dopiero początek Twojej pracy. Po przyłączeniu się do Ciebie nie zostawiasz tych ludzi samych sobie bez żadnej pomocy. Szkolisz ich odpowiednio, aby mogli Cię skutecznie zduplikować.

Twój wizerunek a biznes MLM

Pamiętaj i to od samego początku o jeszcze bardzo ważnej rzeczy jaką będzie Twoja marka osobista i wizerunek. Dbaj i pozytywnie rozwijaj swój wizerunek oraz markę. Wiadomo jest, że ludzie chętniej kupują, czy przyłączają się do jakiegoś biznesu z tą osobą, którą znają, lubią i jej ufają. W dzisiejszych czasach, aby być taką osobą staje się to coraz trudniejsze i wymagające. Musisz być obecny na wielu platformach do masowego przekazu. Oczywiście to wszystko trzeba umiejętnie robić. Tak więc przede wszystkim zachęcam Cię do prowadzenia własnego bloga. Nie będę mówił więcej jakie da Ci to korzyści. Możesz o tym przeczytać w tym artykule. Jeżeli zbudujesz odpowiednio swoją markę osobistą, ludzie zaczną Cię kojarzyć, lubieć Cię i darzyć zaufaniem, i wówczas to oni sami się do Ciebie zgłoszą z chęcią podjęcia współpracy w Twoim biznesie MLM.

Czy można biznes MLM budować tradycyjnymi metodami? Można, bo np. bez telefonu i samochodu możesz z kimś mieszkającym np. 10 km od Ciebie porozmawiać wybierając się do niego na piechotę ;) Pytam się tylko po co tak robić skoro można budować biznes MLM w o wiele skuteczniejszy i bardziej nowoczesny sposób?

Czy zgadzasz się z moimi wywodami. Napisz komentarzu co o tym sądzisz, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl  i plus jedynkę. Pozdrawiam. Piotrek Idzik.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.