Biznes partner.

Posted by on 1 czerwca, 2016 in Praca przez internet | 0 comments

Biznes partnerW tym artykule biznes partner omówię sprawę tego skąd brać nowe osoby do swojej struktury w MLM. Masę ludzi rezygnuje z marketingu sieciowego właśnie przez brak nowych partnerów biznesowych. W klasycznym MLM sponsorowanie biznes partner przebiega w taki sposób…

Biznes partner

Od kiedy tylko powstał marketing sieciowy był i nadal jest praktykowany model w, którym to Ty i Twój sponsor robicie razem spotkania z nowymi osobami na można by powiedzieć stanowisko biznes partner. Takie działanie sprawdza się mniej lub bardziej do dnia dzisiejszego. Czyli jest to oparte o listę naszych znajomych bliższych i dalszych, rodzinę, kolegów, nawet kogoś kogo za dobrze nie znasz, ale jesteś w stanie go „zaczepić”. Kiedy posiadasz taką listę możesz przejść do ustalania spotkań.

Kolejna faza, to pójście na umówione spotkania razem ze swoim sponsorem. Jednak ten etap pokazuje pierwsze trudności, bowiem okazuje się, że spora część z Twojej listy nawet nie ma ochoty się z Tobą spotkać. Trudno mówisz, takie jest życie, w końcu ten biznes nie jest dla wszystkich szansą. Nadchodzi czas spotkań. Najczęściej jest ich wiele i na tym etapie widać jak liczne posiadasz grono znajomych. Wychodzi na jaw jakie są Twoje relacje z tymi osobami, jak wypadasz w ich oczach, jakim Ciebie darzą zaufaniem i, czy masz u nich autorytet.

Biznes partner Ty jesteś swoim biznesem

Kiedy jesteś człowiekiem sukcesu, masz charyzmę, to znacznie łatwiej będzie Tobie przekonać innych ludzi do siebie i swojego biznesu, aby każdy z nich był, to Twój biznes partner. W końcu, to Ty jesteś swoim biznesem i na promocji i rozwoju  swojej osoby powinieneś się skupić, a nie na promocji firmy z, którą współpracujesz. Kiedy zaś nie masz znacznych osiągnięć za, które inni mogli by Cię darzyć większym szacunkiem i uznaniem, to zostaje Tobie nadzieja w Twoim sponsorze, czy w Twoich umiejętnościach związanych z prezentacją i sprzedażą.

Tak, czy siak mając za sobą kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset spotkań powinieneś mieć większe lub mniejsze grono partnerów biznesowych. Czyli masz nowe osoby w swoim biznesie i jeśli jakaś z nich część powtarza Twoje działania, to zachodzi duplikacja tak niezbędna w marketingu sieciowym. Myślę, że większe sukcesy w tej branży można uzyskać, kiedy się ciągle nieustannie pracuje na rozbudową swojej struktury.

Biznes partner nowoczesna alternatywa

Taka rozbudowa wiąże się m.in. z docieraniem do nowych partnerów biznesowych. Pozyskując sukcesywnie nowe kontakty do Twojego biznesu nie będziesz narażony na stagnację, gdyż będziesz zapewniał sobie stały dopływ ludzi do swojej organizacji. Dobrze teraz powiesz, w klasycznym MLM jest tzw. lista stu, spotkania face to face etc. Jak zatem zacząć efektywniej pozyskiwać nowe chętne osoby kwalifikujące się jako biznes partner do swojej sieci w MLM? Już Ci odpowiadam. Oczywiście  jest stara szkoła MLM, ale także jest alternatywa tzn. nowa szkoła MLM działająca w oparciu o Internet i nowoczesne technologie. Tutaj masz znacznie szersze pole do popisu i większą dźwignię. Możesz wykorzystywać różne sposoby na dotarcie do partnerów biznesowych. Jest tego naprawdę cała masa. Chociażby jak blogowanie, udzielanie się na forach i mediach społecznościowych, video marketing, budowanie list adresowych i email marketing, różne kanały reklamowe np. Facebook Ads, czy Google AdWords itp.

Jak widzisz za efektami w MLM, skutecznym pozyskiwanie partnerów biznesowych stoi wiele czynników. Wymagane jest poświęcenie czasu, własny rozwój i praca, a także różne inwestycje przyśpieszające rozbudowę struktury. To jakby składać takie puzzle, aby coraz nowy biznes partner trafiał do Twojej struktury czego Ci mocno życzę.

Powiedz jakie jest Twoje doświadczenie związane z tym co opisałem w tym artykule biznes partner w komentarzu. A może dasz znać o tym artykule innym w sposób jaki uważasz za skuteczny? Dziękuję i pozdrawiam, Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.