Blog Kasia Tusk.

Posted by on 9 lipca, 2013 in Narzędzia ebiznesu | 0 comments

Blog Kasia TuskBlog Kasia Tusk, a Twoje poglądy na zarabianie przez Internet.  Już od wielu tygodni na różnych stronach internetowych, możesz przeczytać o tym, ile zarabia na swoim blogu http://www.makelifeeasier.pl/ Kasia Tusk. Zapewne zazdrościsz jej trochę, ponieważ za prowadzenie blog Kasia Tusk bierze miesięcznie ponad 50 tys. zł. Patrząc z boku wydaje się to proste, kiedy czytasz na innych stronach, o jej zarobkach. Może nawet myślisz sobie, że to zasługa jej ojca. Jednak to nie jest sprawa układów, czy szczęścia (chociaż one na pewno nie utrudniają sukcesu, znane nazwisko na pewno pomaga). Jednak obiektywnie patrząc należy przyznać, że autorki tego bloga zbudowały swoją własną markę, oderwaną od nazwiska.

Blog Kasia Tusk

Przecież i Ty też możesz założyć własną stronę, bloga i jak blog Kasia Tusk zacząć za ich pomocą zarabiać przez Internet. Na początku dobrze się zastanów w czym jesteś dobry/a? Na czym się znasz? Co lubisz? Co jest Twoją pasją, hobby? Zrób taki mały „research” Twoich typów na tematykę strony/bloga. Jeśli chcesz zarabiać przez Internet zweryfikuj, to czego ludzie szukają w Internecie. Możesz to sprawdzić za pomocą np.

narzędzia propozycji słów kluczowych Keyword Tool, YouTube, Allegro.

Kiedy już wybierzesz swoją niszę, o czym będziesz pisał i dla kogo, to przemyśl kwestie wyboru nazwy swojej domeny. Jeżeli będzie to Twój blog wizytówkowy niewątpliwie dobrym rozwiązaniem będzie domena typu Imię Nazwisko.pl. Promujesz w ten sposób siebie, swoją markę. Jeżeli nie wiesz jak taką domenę wykupić, to możesz zobaczyć mój poradnik video . Ja wszystkie swoje domeny kupuję poprzez serwis nazwa.pl i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Dodatkowo na nazwie mają świetny program partnerski.

Blog Kasia Tusk zarabianie przez Internet

Zdecydowałeś się na zarabianie przez Internet, podobnie jak blog Kasia Tusk . Masz już wybraną swoją niszę, domenę – gratuluję. Wypadało by, abyś czy to będzie blog, strona miał dla nich w Internecie takie wirtualne miejsce, gdzie będziesz przechowywał pliki swoich internetowych projektów. Mogę zarekomendować Tobie pewien hosting, chociaż właściwie więcej się dowiesz na tej stronie.

Ok. Masz już  wybraną swoją niszę, domenę i hosting. Teraz przed Tobą bojowe zadanie stworzyć swojego bloga ew. stronę. Jeżeli chciałbyś uzyskać pomoc  m.in. w wybraniu idealnej niszy dla siebie, nie wiesz jak zabrać za stworzenie bloga, jak poźniej generować ruch na tym blogu, aby był tak popularny jak blog Kasia Tusk; to wszystko + masę innej praktycznej marketingowej wiedzy dostaniesz na szkoleniu Przemka Szczęcha EbiznesProfit. Zauważ, że na tej stronie jest również moja opinia ;)

 

Blog Kasia Tusk pomysł na własny biznes

Tak więc pisz o swojej pasji, pracy, hobby jak to robi np. blog Kasia Tusk. Rób to systematycznie, a dzięki szkoleniom efekty mogą Cię mile zaskoczyć. Znam wiele ludzi, którzy mają naprawdę niezły pomysł na własny biznes, ale niestety nic z tym nie robią, nie umieją tego wykorzystać. Także pomysł nie realizowany jest kompletnie nic nie warty!

Pamiętaj, abyś prowadząc swojego bloga/stronę starał się pomagać swoim czytelnikom. Nie nastawiaj się tylko na pieniądze! Niech Twój blog będzie tak poczytny jak blog Kasia Tusk i będzie dla Ciebie Twoją najlepszą wirtualną wizytówką.

Chcę Cię poprosić o pozostawienie komentarza co o tym sądzisz. Kliknij też Lubię to i google + . Pozdrawiam z uśmiechem. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.