Branża MLM.

Posted by on 7 sierpnia, 2012 in Mlm | 0 comments

Branża mlmMarketing sieciowy to jeden z takich biznesów do, którego ma dostęp przeciętna osoba. Jest to biznes liczb. Wszystko wskazuje na to, że branża MLM w najbliższym czasie ma zapewnione lata dynamicznego rozwoju.

Jak będzie wyglądać przyszłość marketingu sieciowego w Polsce?

Będzie to czas postępu i czas LIDERÓW. Ludzie dołączają się nie głównie ze względu na firmę, jej produkty, czy plan marketingowy. Ludzie chcą przede wszystkim współpracować z osobami mającymi doświadczenie, zbudowaną silną markę i wyniki. Także ludzie chętniej przyłączą się jako partner biznesowy do osoby, która będzie się pozytywnie wyróżniać.

Branża MLM

Na powodzenie w biznesie jakim jest branża MLM wpływa wiele czynników. Jedne z ważniejszych to:
właściwe miejsce, czas i biznes.

Dlaczego teraz MLM jest właściwym miejscem  w odpowiednim czasie?

Każdy człowiek, czy przemysł przechodzi zmiany w swoim cyklu życia. Pierwsze są narodziny, następnie wzrost, później dojrzałość i schyłek. Kiedy chcesz najefektywniej wykorzystać swoją szansę na sukces w danym biznesie, postaraj się na przyłączenie we właściwym momencie. Teraz w marketingu sieciowym nadszedł ten odpowiedni moment. Po narodzinach i umocnieniu swojej pozycji, znajduje się obecnie w super okresie początkowego wzrostu.

Teraz  większość rynków w krajach wysoko rozwiniętych – w tym też nasz rodzimy rynek jest coraz mocniej nasyconych różnorodnością towarów i usług. Robi się coraz tłoczniej i konkurencja jest coraz większa. Przez to coraz trudniej jest zbudować biznes na większą skalę. Lecz nie jest to niemożliwe, chociaż większość branż ma swoich największych graczy.

Branża MLM to więcej swobody i szans na sukces. Pomoże Ci w tym min. Twoje zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, wiara w siebie, produkt/y, firmę. Jak pisałem powyżej teraz marketing sieciowy ma się więcej niż dobrze. Dlatego coraz więcej ludzi szuka swojej szansy biznesowej w sprawdzonych sposobach zarabiania. Nic dziwnego, że wykorzystują właściwie ten czas, miejsce i biznes.

Co jeszcze będzie miało wpływ na rozwój MLM w najbliższych latach?

MLM przyszłości

Następuje rozwój nowych technologii i komunikacji. Internet coraz bardziej wkracza w nasze życie i z każdym rokiem rośnie liczba jego użytkowników. Internet staje się coraz bardziej dostępny i wszechobecny (komputery stacjonarne, laptopy, telefony, smartfony). Komunikacja w sieci staje się coraz bardziej zaawansowana technologicznie. Jest wiele komunikatorów internetowych, z czego ja  polecam i używam do biznesu Skype’ a. Coraz powszechniejsze staje się robienie różnych rzeczy (prezentacja biznesu, autorskie spotkanie, pokazywanie produktów i ich sprzedaż i wiele innych zastosowań) poprzez tzw. webinary. Nie wychodząc z domu masz możliwość prezentować swój biznes, reklamować różne rzeczy, poznawać i docierać do ludzi z całego świata.

Branża wellness

Jaka branża w marketingu sieciowym będzie na topie?

W związku z coraz bardziej widoczną zmianą ludzi dotyczącą tego jak się odżywiają, jak wyglądają, jak dbają o własne zdrowie i jak przeciwdziałają efektom starzenia; rośnie popyt na produkty i usługi powiązane ze zdrowym stylem życia.

Wiele osób żyje często w biegu i stresie. Nie zwracają większej uwagi na styl życia i sposób odżywiania. Jednak coraz więcej ludzi ma świadomość, że na swoje zdrowie samemu się pracuje i przykłada większą wagę do zachowań jakie mają wpływ na ich zdrowie. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Także dzięki profilaktyce inaczej zdrowemu odżywianiu i suplementacji, możesz naturalnie wykluczyć znaczną część chorób cywilizacyjnych. Sam obserwuję korzystne zmiany w swoim życiu, odkąd zmieniłem tryb życia, sposób odżywiania oraz dołączyłem suplementację.

Wszystkie te zagadnienia będą dotyczyć magatrendu jakim jest branża wellness. Wellness jest to branża zdrowia, którą wybiera miliony ludzi na całym świecie.

Czy Ty skorzystasz z takich możliwości? Pamiętaj, że masz szansę dołączyć do mnie i mojego zespołu – wystarczy, że wypełnisz ankietę. Kliknij i wypełnij TERAZ!

Co o tym myślisz? Napisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE  http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam życząc Ci sukcesów w MLM. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.