Co to jest sieciowy marketing wielopoziomowy?

Posted by on 3 kwietnia, 2012 in Mlm | 0 comments

Sieciowy marketing wielopoziomowySieciowy marketing wielopoziomowy (MLM – Multi Level Marketing) jest to budowanie zespołu ludzi w, którym wiele ludzi sprzedaje niewiele. Jest to system dystrybucji, gdzie produkty czy usługi dostarczane są bezpośrednio od producenta do klienta. Dystrybutor dba o reklamę i rekomendację, sprzedaż towaru. Idea MLM polega na polecaniu czyli marketingu szeptanym tzw. poczcie pantoflowej. Dzięki temu firmy MLM mocno tną koszty związane z reklamą, droga produktu do klienta jest maksymalnie skrócona. Nie ma niepotrzebnych pośredników ani przedstawicieli handlowych; odpadają więc zusy (zakłady utylizacji szmalu : ), samochody i służbowe itp. Twoim zadaniem jest konsumpcja produktów przez Ciebie i Twoją rodzinę i polecaniu tej koncepcji innym. Tak czyniąc budujesz dużą siatkę konsumentów ufających produktom i biznes MLM rośnie! Jako dystrybutor uzyskujesz dochód z:

– sprzedaży bezpośredniej produktów
– budowania sieci konsumenckiej.

Sieciowy marketing wielopoziomowy

W nim możesz zarabiać na dwa główne sposoby:

– zarobek aktywny uzyskujesz podczas sprzedaży bezpośredniej produktów, zarabiasz na marży
– zarobek pasywny dostajesz odpowiednią prowizję od sprzedaży wypracowanej przez Twoją strukturę.

Pierwszy element sieciowy marketing oznacza przekazywanie produktu czy usługi od producenta lub usługodawcy do klienta.

Drugi element wielopoziomowy – odnosi się do systemu naliczania wynagrodzeń poszczególnym dystrybutorom.

Co to jest sieciowy marketing wielopoziomowy? Chcesz się dokładniej dowiedzieć, to zobacz na poniższym filmie jak o tym opowiadam, trochę w formie historyjki:

Możliwości sieciowego marketingu wielopoziomowego

Sieciowy marketing wielopoziomowy daje Ci multum możliwości i zalet. Warto, abyś chciał je wykorzystywać.
Nawet jak dołączysz do firmy mlm później nie oznacza, że nie możesz zarabiać więcej od kogoś kto się wcześniej zarejestrował. Wiele zależy od Twojego zaangażowania, jak efektywnie pracujesz (sprzedajesz i rozbudowujesz strukturę). Jeśli sprawnie będziesz pozyskiwał wartościowych partnerów biznesowych i umiejętnie będziesz ich „prowadził” oni będą duplikować Twoje działania, co przełoży się Na Twoje i ich wyniki (czyt. coraz to większe zarobki).

Ten model biznesowy co staram się podkreślać jest etyczny i sprawiedliwy. Polega na współpracy z wszystkimi osobami, dzięki czemu każda osoba, która ma zamiar podjąć współprace z firmą mlm, zawsze ma wsparcie od osoby, która ją wprowadziła. Wyniki jakie osiągają Twoi dystrybutorzy są bezpośrednio związane z Twoimi wynikami. Także w Twoim interesie jest pomagać innym, ponieważ sukces w sieciowym marketingu wielopoziomowym zależy od zgranego działania wszystkich osób.

Działaj teraz!

Widzisz już ogólny zarys mlm. Podejmij najlepszą decyzję dla siebie i spróbuj zacząć działać w tym kierunku. Jeszcze wszystko przed Tobą. Życzę Ci wolności finansowej jako przyszłemu networkerowi.

Jeśli wiesz już co to jest marketing wielopoziomowy, wyraź swoje zdanie o tym modelu biznesowym w komentarzu poniżej. Jeżeli potrzebujesz wsparcia jestem do Twojej dyspozycji na skype mój nick: piotridziksukces. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.