Dlaczego ja.

Posted by on 7 stycznia, 2015 in Samodoskonalenie | 0 comments

Dlaczego jaW dzisiejszym artykule dlaczego ja omówię dlaczego mając dość mocne własne dlaczego znajdziesz każde jak. Nie będzie to o paradokumentalnym serialu „Dlaczego ja”, jakby ktoś miał jakieś skojarzenia ;) Czy zastanawiałeś się gdzie jest źródło solidnej motywacji? Czemu niektórzy z nas wytrwale i skutecznie działają i realizują własne marzenia, a inni z kolei nawet nie umieją się zmobilizować, aby ruszyć z bloków startowych? Dlaczego przeciętni ludzie potrafią dokonywać wielkich rzeczy osiągając spektakularne sukcesy, zaś inni o podobnych predyspozycjach tylko narzekają?

Dlaczego ja

Chodzi tutaj o takie powody co dla, których chcesz coś zmieniać w swoim życiu, chcesz mieć przez to swoje dlaczego ja. Nieważne, czy będzie to dotyczyło budowy biznesu, rozwijania własnej sylwetki, czy nowych umiejętności. Ważne są tutaj jak silne są Twoje fundamenty.

Dlaczego ja i Twój głód sukcesu

Źródłem wewnętrznej motywacji dla Ciebie będzie Twoja lista powodów, Twoje dlaczego ja. To dla tych powodów, mając swoje dlaczego, chcesz działać i uzyskiwać wymarzone rezultaty. Mając już przygotowaną listę takich powodów swoje własne dlaczego ja, będziesz mógł się skupić na określonych za犀利士
daniach. (więcej…)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.