Dobry pomysł na biznes.

Posted by on 8 października, 2015 in Mlm | 0 comments

Dobry pomysł na biznesDobry pomysł na biznes, czyli na biznes typu MLM, to kolejna z technik MLM, którymi dzielę się z Tobą na tym blogu . Właściwie, to nie ma magicznej formuły na taki biznes. Ten biznes jest zbyt prosty i przyjemny. Nie ma w nim miejsca na magiczne sztuczki i zbytnie kombinowanie. Jest za to prosta zasada – system działa, jeśli Ty działasz. Wielu ludzi przyłączających się do firm MLM, oczekuje łatwych pieniędzy. Sądzą, że pojawią się same, nie będą musieli wiele robić. I wiesz co? Mają poniekąd rację! Ja uprzedzam swoim nowych partnerów, że za współpracę z firmą dostaną o wiele więcej pieniędzy niż włożą w to swojej pracy, jednak dopiero po tym, gdy włożą duży wysiłek za niewiele pieniędzy. Nie utrudnia mi to współpracy z moimi nowymi partnerami, za to zostają uświadomieni w tej ważnej kwestii i ustrzegą się przed rozczarowaniem.

Niewątpliwie powodzenie jakiegokolwiek  biznesu jest uzależnione od wielu rzeczy. Rozpoczynający biznes musi posiadać dobry pomysł na biznes i wykazać się nie lada odwagą i pewnością siebie, aby zaryzykować czasem ogromny wkład początkowy i poświęcić wiele czasu na opracowanie drobiazgowego planu biznesowego, uwzględniając wiele zmiennych. Biznes MLM ma się jednak znakomicie, gdy inni upadają, bankrutują, rezygnują,  on trwa. Być może ludzie nie rozumieją jego idei i zasad, dlatego go tak mocno krytykują. MLM przetrwał wszelkiego rodzaju ataki, dezaprobatę, oskarżenia i nieufność. Wszystko to, jest powodowane faktem, że wielu nieuczciwych ludzi poddawało ten system wielu weryfikacjom, które służyły tylko i wyłącznie osiąganiu bardzo szybkiego zysku. Według zasady „- Podpisujemy umowę na trzy lata. On daje pieniądze, ja doświadczenie. – No, a co będzie za trzy lata. – On będzie miał doświadczenie, a ja pieniądze” ;=)  To budziło i budzi do dzisiaj złą sławę. Tymczasem jest to system doskonały poprzez swoją prostotę i właśnie jasne zasady, dobry pomysł na biznes. Z biegiem lat, te właśnie zasady są niezmienne, po co cokolwiek poprawiać, jeśli to działa, w dodatku bez zarzutu?

Dobry pomysł na biznes dla ludzi

O ile w tradycyjnym biznesie ludzie są traktowani przedmiotowo, to w MLM jest to czynnik najważniejszy. Ludzie poznając prawidła, wkrótce przekonują się, że nie ma tu żadnej tajemnicy, sztuczek i chwytów. Wiele osób prostą filozofię MLM traktuje lekceważąco i pogardliwie, jako coś oczywiście gorszego. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie – Twoja aktywność i pozytywne intencje, wspomagane realistycznym spojrzeniem na reguły zarabiania, poznanie czynników rozwoju biznesu (duplikacji), zrozumienie charakteru i zasad, którymi kierują się Liderzy, pozwala na swobodne opracowanie swojego, właściwego dla siebie planu działania. Moim zdaniem najważniejszą cechą MLM jest wolność, wolność wyboru sposobu działania i dowolność dynamiki swoich poczynań. Jednakże system gwarantuje sukces. Sukces jest w  Twoim zasięgu,  o ile przetrwasz początkowy okres, wymagający otwartości na naukę, przestrzegania reguł i zasad systemu, witania wyzwań, jako okazji do rozwoju. Ucząc się na błędach, popełnia się ich coraz mniej i mniej, dąży się do doskonałości. Czy to łatwe pieniądze? Ależ tak !!!! Niezbędna jest jednak konieczność zrozumienia faktu, że istnieje potrzeba wytężonego wysiłku, bez uchwytnych zysków i korzyści w pierwszej fazie działalności. I to jest moment krytyczny. O ile nikt nie kwestionuje, że zdobycie wielu zawodów wymaga ogromnych nakładów finansowych i czasowych (szkoła, studia, praktyka), to praca bez natychmiastowych efektów, jest trudna do zaakceptowania. Dobry pomysł na biznes dla ludzi, ale nie dla wszystkich. Pokrzepieniem  w tej sytuacji jest pomoc innych ludzi, którzy są zainteresowani bezpośrednio Twoim sukcesem. Nie jesteś więc sam, Twój sponsor Cię poprowadzi, pomoże szkolić Twoich potencjalnych partnerów.

Dobry pomysł na biznes – fenomen MLM

Dobry pomysł na biznes to jest taki, który powoduje, że im dalej się on rozwija, tym mniej masz do roboty. Gdy ogarniesz już wszystkie filmy szkoleniowe, rodzaje promocji, sposoby motywacji, przeróżne narzędzia marketingowe, oczywiście stopniowo, zobaczysz całość zagadnienia w nowy sposób. To pozwoli Ci przyciągnąć z łatwością innych ludzi, którzy podzielą Twoje podejście  i pójdą za Twym przykładem i zrealizują cele także na swój sposób. Kto wie być może i oni Cię zainspirują na nowo. To zadziała i działa, o ile będziesz szczery, wiarygodny i przekonujący. Wtedy okaże się, że ta praca stała się łatwa lekka i przyjemna. Na tym polega fenomen MLM i my działamy właśnie w ten sposób.

Dobry pomysł na biznes – korzyści

Jeśli prawidłowo, z wiarą i zaangażowaniem, się do tego zabierzesz, pomożemy Ci stworzyć wielopoziomową „maszynę”, samonapędzający się mechanizm do zarabiania pieniędzy. Zapytasz dlaczego ? Otóż ja, my mamy w tym żywotny interes. To nie jest żadne pobożne życzenie, specyfika marketingu sieciowego gwarantuje fakt, że sukces partnera jest weryfikowalnym sukcesem nas samych.

Nie czekaj więc o podejmij odważnie decyzję, wszystko jest na wyciągnięcie ręki, dołącz do naszego Zespołu. To pierwszy krok do wyjątkowych korzyści, zostaw swój e-mail na stronie http://skutecznetechnikimlm.pl/sp/. Elastyczne godziny pracy, zaczynasz bez specjalnych inwestycji, pracujesz gdziekolwiek Ci się podoba i z kim Ci się podoba. Możesz korzystać z wyjątkowych produktów, nie dostępnych nigdzie indziej, podlegasz realnemu i czytelnemu systemowi podatkowemu, pracujesz nad swoim sukcesem, wyrażającym się w rosnącym pasywnym dochodzie i pomagasz w odniesieniu sukcesu innym.

To prawda, że

zbudowanie podstaw swojego biznesu (wykreowanie kilku silnych Liderów) nie jest sprawą tygodnia, ani miesiąca. Jest natomiast łatwe, ponieważ nie pracujesz sam. To sponsor Cię prowadzi, szkoli Twoich ludzi. On działa, a Ty się uczysz i zarabiasz już pierwsze pieniądze. U nas w Zespole są opiekunowie, którzy mają za zadanie dzwonić i rozmawiać z Twoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi/klientami. Potem stopniowo sam stajesz się takim opiekunem, oczywiście jeśli będziesz miał ambicję nim zostać i pomagasz analogicznie swoim ludziom. Przystępując do naszego Projektu krok po kroku jesteś prowadzony, aby jak najszybciej pozyskiwać własnych partnerów biznesowych i generować pieniądze. Masz dostępne filmy szkoleniowe, skuteczne sposoby promocji, centrum motywacyjne, narzędzia i wiele, wiele więcej rzeczy, które na zawsze zmienią Twoje postrzeganie zarabiania przez Internet. Wszystko jest systemem krok po kroku i maksymalnie uproszczone tak, że nawet internetowy laik do sobie radę. Dostajesz masę przydatnej wiedzy i osobiste wsparcie przez co w razie jakiś niejasności/problemów otrzymasz konkretną pomoc. Po prostu dobry pomysł na biznes – czy porównywalny z jakimkolwiek innym?

Jak zwykle komentarze mile widziane. Podobało się? W takim razie podziel się tym artykułem z innymi, jak będzie Ci wygodnie. Pamiętaj, sam dobry pomysł na biznes, to trochę przymało. Bardzo ważna jest osobista pomoc i wsparcie, szczególnie w początkowym okresie, a u nas masz to zapewnione. Pozdrawiam Piotr Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.