Droga do sukcesu w MLM.

Posted by on 20 września, 2011 in Samodoskonalenie | 2 komentarze

Droga do sukcesuDroga do sukcesu dla różnych ludzi wygląda inaczej. Lubię przypatrywać się zachowaniom ludzi. Czytam o życiu bogatych, biednych, o wzorcach społecznych i sposobach zachowania. Bywa, że czasami nie rozumiem wielu rzeczy, ale wiem, że najważniejsze jest to, aby robić to do czego ma się zdolności i pasję. Nie każdy jednak może mieć pasję i nie każdy potrafi o tę pasję właściwie zadbać.

 

Droga do sukcesu pełna pasji

Znam ludzi, którzy kiedyś mieli wielki entuzjazm do swojej pracy i przy tym byli bardzo pozytywnie nastawieni do życia. Czy to była ich droga do sukcesu? W ich mniemaniu ogromnie podobało się to co robili. Nie potrafili jednak myśleć biznesowo, nie starali się przenieść swoich zainteresowań na grunt finansowy i po prostu się wypalili. To przykre, że można żyć z gasnącą z dnia na dzień nadzieją, że można robić coś co się lubi, a przy okazji bez problemu zapewnić rodzinie utrzymanie.

Cierpliwa droga do sukcesu

Pasja i cierpliwość to podstawowe rzeczy na, które powinniśmy się zwracać szczególną uwagę w życiu. To one sprawią, że nasza droga do sukcesu będzie osiągalna.  Można do tego dodać jeszcze wytrwałość w dążeniu do celu i jak największą samodzielność. Nasze życie składa się z konieczności bycia w społeczeństwie; z natury człowiek jest ukierunkowany  do życia w grupie. Jeżeli ktoś chce się dodatnio wyróżnić na tle innych te cechy pozwolą mu tego dokonać. W Polsce mamy bardzo trudny naród, który zazdrości i lubi nie lubić – dlatego trzeba być odważnym i śmiało mu stawiać czoła. Więcej już Ci chyba nie muszę pisać, prawda?

Rób to co lubisz, w czym czujesz mocny i spełniony,  i polub to co robisz, a mogę Ci zagwarantować, że osiągniesz nie jeden sukces. Pamiętaj jeszcze, że oprócz tych ważnych cech charakteru i odpowiednio wykonywanej pracy musisz najlepiej poszczególne etapy osiągania tych sukcesów wcześniej zaplanować. Po prostu wyznaczasz sobie metodą małych kroków kolejne cele i skrupulatnie je wykonujesz, zamieniając małe sukcesy w większe itd. Niech Twoja droga do sukcesu, będzie Twoim sposobem na życie.

Pozdrawiam z uśmiechem, Piotrek Idzik.

 

 

 

 

2 komentarze

  1. fajowe ;P Pozdrowienia dla Wszystkich Polecam

  2. No to git, że się Tobie podoba ;)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.