Jak odnieść sukces?

Posted by on 4 września, 2012 in Ebiznes, Mlm, Samodoskonalenie | 0 comments

Jak odnieść sukcesJak odnieść sukces w każdej niszy nie tylko w mlm?

Jak odnieść sukces?

Nie ma do tego łatwiejszej drogi od tej, którą Ci polecam poniżej. Wiesz kto rządzi, kto ma w danej niszy najlepsze wyniki? Tym kimś są eksperci i liderzy czy jak ktoś woli guru. To oni są w stanie już swoim autorytetem i marką łatwiej robić biznes od pozostałych. To oni kreują nowe trendy. Rozwijają bez przerwy swoje umiejętności i potrafią znaleźć się w każdych warunkach.

Przyjrzyj się uważnie, kto np. w marketingu sieciowym należy do najlepszych, kto w tym biznesie zarabia najwięcej? Zauważysz, że najwięcej zarabiają liderzy i to niezależnie, czy będzie to branża mlm, czy jakiś inny biznes.

Zdobywaj i dziel się wartościową wiedzą, aż będziesz w tym na tyle dobry, by uważano Cię za eksperta. Na tyle dobry to znaczy, że to co będziesz sobą prezentował będzie wyjątkowe, unikatowe. Coś co będzie Cię odróżniać na plus od konkurencji. Staraj się przekazywać w jasny i praktyczny sposób swoją wiedzę, tak by dawać ludziom gotowe instrukcje postępowania w danej niszy. Żeby jednak kogoś uczyć, sam potrzebujesz zdobywać odpowiednią wiedzę, aby być na bieżąco.

Budowanie listy adresowej

Bezwzględnie buduj swoją listę kontaktów. Przygotuj wartościową zachętę tzw. „marchewkę” czy „legalną łapówkę” w zamian za podanie maila. Podobnie staraj się utrzymać wysoki poziom i merytorykę wiadomości dla swoich subskrybentów. Aby zasłużyć sobie na zasponsorowanie kogoś czy dokonanie sprzedaży, powinieneś najpierw zbudować z nimi dobre relacje poprzez dawanie treści z, których będą mogli mieć od razu fajne wyniki. Oczywiście jeśli pracujesz w marketingu sieciowym, to proponujesz im ofertę współpracy.

Podobnie z ofertami dotyczącymi sprzedaży bądź polecaniu produktów swoich czy innych np. przez programy partnerskie. Staraj się umiejętnie, nie za często wpleść odpowiednio dopasowaną ofertę. Jeśli ktoś odczuje, że wiedza którą przekazujesz daje mu szybkie i efektywne rezultaty, przekona się do Ciebie i polubi, to wówczas Twoje szanse, że kupi coś od Ciebie i to nie raz, a może nawet zostanie partnerem biznesowym zdecydowanie rosną. Jak wiadomo ludzie kupują częściej od tych, których lubią, znają i im ufają.

Jeżeli nie wiesz jak odnieść sukces w swojej działalności w e-mail marketingu, to przede wszystkim w przeważającej części więcej dawaj, a mniej o coś proś. Jeżeli będziesz bombardował swoich subskrybentów co rusz inną reklamą, a przy tym Twoje wiadomości będą mało wartościowe, do tego pisane niechlujnie i z błędami ortograficznymi, to nie masz co liczyć na szybkie budowanie listy adresowej. Natarczywa sprzedaż i nie estetyczne maile przyniesie Ci więcej strat niż korzyści. W takich okolicznościach dużo ludzi po prostu wypisze się z Twojej listy.

Biznes mlm

Nie praktykuj też zachowań spamerskich co robi dużo ludzi np. na Facebooku. Ogólnie w internecie ludzie tworzą masę spamu (oferty współpracy, super biznes itp.), ale Ty nie bierz z nich przykładu. Nie jest to atrakcyjne zachowanie i nie przysporzy Ci chwały, tylko źle wpłynie na Twój wizerunek. Ty skup się na byciu dla innych atrakcyjnym, czyli ucz i pomagaj innym.

W obecnych czasach, kiedy internet staje się coraz powszechniejszy możesz korzystać z jego dobrodziejstw budując swój biznes mlm. Działanie online da Ci potężną dźwignię, automatyzację i wiele więcej korzyści niż robienie biznesu mlm tradycyjnie. Możesz przy pomocy nowoczesnych technik rozwijać swój marketing sieciowy. Jeśli chcesz się dowiedzieć o skuteczności tych technik i nie wiesz jak odnieść sukces, to na stronie http://skutecznetechnikimlm.pl/ zapisz się na biuletynu e-networkera, jeżeli jeszcze nie jesteś na mojej liście szkoleniowej i nie korzystasz z tych porad.

Życzę Ci rozwijania swoich umiejętności. Nieważne, czy będzie to w marketingu sieciowym, czy czymkolwiek czym się interesujesz. Jeżeli postanowisz zostać liderem, będzie to wymagało od Ciebie czasu, stałego uczenia się (rozwoju), systematyczności, cierpliwości, efektywnej pracy i chęci pomagania innym. Jednak wierz korzyści wynikające z faktu bycia liderem są warte całego tego wysiłku.

Proszę napisz komentarz co o tym myślisz. Kliknij też Lubię to i google + . Pozdrawiam z uśmiechem :) Twój mentor Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.