Jak przygotować pierwszą kampanię w GVO i wygenerować formularz zapisu?

Posted by on 21 czerwca, 2011 in Narzędzia ebiznesu | 0 comments

Witam Cię ciepło.

Autoresponder GVOAutoresponder praktycznie

Stwierdziłem, że to najwyższy czas, by pokazać Ci, jak możesz wykorzystać autoresponder z pakietu firmy GVO. Nie będę w tym miejscu po raz kolejny przekonywał Cię, jak bardzo ważna dla Twojego sukcesu w MLM (i jakimkolwiek biznesie) jest lista adresowa. O jej zaletach (oraz zaletach autorespondera) pisałem i mówiłem już sporo. Możesz informacje znaleźć tutaj. Dziś skupię się zatem na praktycznym wykorzystaniu narzędzia, jakim jest autoresponder. Temat zajęć: tworzymy kampanię i generujemy formularz zapisu.

Autoresponder krok po kroku

Aby to zrobić musisz przede wszystkim zalogować się na konto Host Then Profit, a w panelu wejdź na zakładkę autoresponder. W taki sposób możemy rozpocząć pracę poprzez klikniecie na „utwórz kampanię”. Teraz wystarczy, że uzupełnisz wszystkie aktywne pola. W taki sposób dodasz swoją pierwszą kampanię. Proste prawda?

Warto zapoznać się ze wszystkimi zakładkami, jakie są na górze strony, a dotyczą Twojego autorespondera. Panel jest już w języku polskim, więc wierzę, że będzie to dla Ciebie łatwe do zrobienia. Jeśli jednak masz pewne wątpliwości co do obsługi panelu – zapraszam do obejrzenia mojego filmiku, na którym pokazuję i wyjaśniam wszystkie dostępne funkcje. Mała poprawka GVO podwyższyła w podstawowym pakiecie ilość subskrybentów do 1000 :)

Generowanie wiadomości

Czym byłby autoresponder bez ustawionych w kolejce wiadomości? Cóż – nie byłby autoresponderem. Właśnie dlatego zaraz po utworzeniu kampanii, przejdź do generowania wiadomości. Aby to zrobić – u góry w panelu kliknij w zakładkę „Wiadomości”. Dalej inteligentny system sam Cię poprowadzi krok po kroku i pomoże utworzyć pierwsze wiadomości na Twoim autoresponderze. To także pokazuję krok po kroku na moim filmiku (obejrzyj go). Pamiętaj przede wszystkim, że dodając wiadomości musisz uzupełnić zarówno pole tekstowe, jak i pole HTML. Inaczej Twoje wiadomości nie zostaną dodane.

Twój formularz zapisu na autoresponder

Aby go utworzyć, wystarczy, że u góry wybierzesz zakładkę „Formularze”.  Tutaj możesz szybko i łatwo wygenerować formularz zapisu na Twoja listę, który później wstawisz na swoją stronę / bloga. Bardzo dobrze jest ustawić swoją własną stronę z podziękowaniami po zapisie. Tutaj także wystarczy, że pozwolisz się poprowadzić dobrze przygotowanemu skryptowi i uzupełnisz potrzebne dane.  Po zapisaniu formularza możesz wykreować formularz na Facebook’a oraz wygenerować spadające okienko. W nowym oknie możesz także otworzyć kod HTML Twojego formularza, który w prosty sposób możesz wstawić na swoją stronę (w okienko widżetów  lub we wpisie).

Mam nadzieję, że artykuł Ci się spodobał, a wiadomości w nim zawarte sprawią, by Twoja lista kontaktów (lista mailingowa) wystrzeliła ostro w górę. Będę wdzięczny jeśli zostawisz komentarz poniżej i przy okazji klikniesz przycisk Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.