Konto mail gdzie założyć?

Posted by on 24 maja, 2011 in Narzędzia ebiznesu | 0 comments

Poczta GmailPoczta Gmail jest coraz bardziej popularna. W dobie internetu większość osób, które zajmują się działalnością sieci, chociaż nie tylko oni; jest w posiadaniu jednego konta pocztowego, bądź  mają więcej adresów mailowych. Używają ich do pracy oraz różnych innych kontaktów.

Ja chciałbym Ci zaproponować skorzystanie z profesjonalnego, darmowego konta pocztowego Gmail, które możesz wykorzystywać min. do usług Google np. analitics, youtube czy adwords, bądź innych pożytecznych rzeczy.

 

 

Dlaczego poczta Gmail?

Wydawać by się mogło, że założenie poczty Gmail jest prostą czynnością i nie powinno nikomu sprawić większych kłopotów. Jednak w rzeczywistości jest trochę inaczej. Dzisiaj pokażę Ci w poniższym filmie jak założyć skrzynkę pocztową na Gmailu.

 

Napisz co o tym myślisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeżeli spodobał Ci się wpis kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.