Like Box.

Posted by on 23 sierpnia, 2011 in Media społecznościowe, Narzędzia ebiznesu | 0 comments

Like BoxKażdy, kto chce zdobyć większą liczbę swoich klientów nie może zapomnieć o wykorzystaniu wtyczek społecznościowych. Jedną z nich będzie Like Box Facebook. Dzięki temu modułowi stworzysz sposób na kolejne źródło pozyskiwania swoich klientów.

Czym jest Like Box?

Like Box wyświetla się na naszym blogu informując odwiedzających o możliwości polubienia Twojej strony i działalności na Facebooku. Kiedy ktoś kliknie w przycisk „Lubię to” na Twoim serwisie, automatycznie na profilu tej osoby wyświetli się nota o „polubieniu” Twojej strony (zachęcam do polubienia mojego bloga o marketingu sieciowym i obejrzenia poniższego filmu na, którym pokazuję co zrobić na przykładzie tego bloga, abyś umieścił moduł Facebooka Like Box na swoim blogu :).

Jak zamieścić Like Box na bloga?

Przede wszystkim musisz mieć utworzoną swoją stronę na FaceBook’u. Jeśli już ją masz – zaloguj się na nią i kliknij przycisk „Dodaj pole lubię to”. Pojawi Ci się strona z formularzem, który musisz poprawnie uzupełnić. Żeby było to dla Ciebie łatwiejsze – nagrałem filmik instruktażowy, w którym pokazuje krok po kroku, jak prawidłowo wygenerować kod formularza Like Box.

Wygenerowany kod Like Box wstaw na swoją stronę w miejscu, w którym chcesz, by był on wyświetlany. Najpopularniejszą metodą jest dołączanie Like Box jako jednego z widgetow na blogu. Żeby właśnie w taki sposób wstawić Like Box na swojego bloga – dodaj widget Tekst, a w nim zamieść kod HTML Twojego formularza.

Napisz co o tym myślisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.