MLM opinie.

Posted by on 22 stycznia, 2013 in Mlm | 0 comments

mlm_opinieW naszym kraju MLM opinie nie są zbyt pochlebne, szczególnie dotyczy to osób, które z marketingiem sieciowym nie mają nic wspólnego. Do  tego o MLM krąży wiele sprzecznych opinii, które w większości  wynikają z niewiedzy w tej tematyce.

MLM opinie

Lata 90-te przyniosły w Polsce szereg zmian gospodarczych, politycznych i społecznych. W wyniku tego rodacy stali się bardziej chętni do próbowania pojawiających nowych możliwości biznesowych. Wśród tych pojawiających się możliwości MLM niestety uzyskał najgorsze opinie. Te nieprzychylne MLM opinie wpływają na tą branżę do dzisiaj.

W tamtym czasie w Polsce powstało wiele firm, które skupiły się na budowie sieci sprzedażowej oraz masę różnych cwaniaczków wykorzystujących ludzi na nowy trend w podstępny sposób. Owe firmy nie oferowały normalnej sprzedaży produktów, lecz proponowały udział w piramidach finansowych, które były mniej lub bardzie tuszowane.

Następstwem takich wydarzeń mieszkańcom naszego pięknego kraju MLM zaczął się kojarzyć z nieuczciwymi akwizytorami, nielegalnymi piramidami finansowymi, drogimi szkoleniami podczas, których mówcy przekonywali do tej formy biznesu, a negatywne MLM opinie „dokańczały dzieła”. W efekcie takich działań potęgowała się nieufność polskiego społeczeństwa już do działających legalnie firm zajmujących się MLM.

Kłamstwa a MLM opinie

Dużo dystrybutorów, aby tylko wciągnąć do biznesu obiecuje potencjalnym kandydatom złote góry roztaczając wizję dużych zarobków. Dużo obiecują, ale mówią, że będzie to możliwe niewielkim wysiłkiem itd. Takie zapewnienia moim zdaniem są szkodliwe i powinno się karać tych, którzy w taki sposób nadmiernie koloryzują pewne rzeczy.  Sam czasami miałem już okazję posłuchać od różnych osób takich wizji i jakie to będę zarabiał pieniądze.

Są jeszcze osoby w MLM, które hołdują zasadzie, że zawsze i wszędzie jest czas i można dokonywać sprzedaży. Oni wręcz narzucają się ze swoim biznesem na przypadkowych ludzi. Takim postępowaniem czasami udaje im się kogoś przekonać. Często okazuje się, że sporo z tych osób weszło do biznesu dla świętego spokoju – sam znam takie przypadki. Niestety często jest tak, że te osoby dosyć szybko rezygnują ponieważ nic lub bardzo mało zarobiły.

MLM opinie skojarzenia

Za sprawą takich kłamczuchów (manipulatorów) oraz „wciskaczy” marketing sieciowy jest kojarzony ze stwierdzeniem, że„ nie da się tutaj zarobić” oraz nagabywaniem i „wciskaniem” czegoś na siłę.

Przez lata powstało wiele mitów i sprzecznych opinii odnośnie MLM. Sporo z nich wynika ze zwyczajnej nie wiedzy i  faktu jak mało etycznie postępują pewne osoby z tej branży. Kłamstwo ma krótkie nogi i pada cieniem na całą branżę. Niestety złe MLM opinie mają o wiele większą moc rażenia od tych pozytywnych.

Jeśli masz jakieś pytanie pozostaw swój komentarz. Jeżeli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.