Oferta handlowa wzór.

Posted by on 7 sierpnia, 2016 in Techniki sprzedaży | 0 comments

Oferta handlowa wzórMyślisz zarabiać pieniądze w Internecie w takim razie musisz posiadać coś co będziesz promował, mieć  takie coś jak oferta handlowa wzór. Tym czymś do promowania może być Twój produkt, produkt innych osób, jakiś biznes np. marketing sieciowy, czy cokolwiek innego. Do tego potrzebujesz porządnej oferty, abyś mógł ją skutecznie promować.

Czy wiesz, że są takie produkty, które mogą szybko zabrać Ciebie z punktu A jako startu do punktu B oznaczającego sukces? Są też i takie, które mogą Cię zabrać w drogę, ale nie będziesz miał możliwości, aby dotrzeć do celu. Także jeśli chcesz zarabiać online, to powinieneś mieć pewność, że masz odpowiednią ofertę.

Oferta handlowa wzór

Taka dobra oferta handlowa wzór powinna być masowa, tzn. powinna być skierowana do jak największej ilości ludzi. Jeżeli będziesz promować coś w małej niszy, to raczej ciężko będzie Tobie na tym szybko i dobrze zarobić. Oczywiście są wyjątki od tej reguły np. promujesz drogie/ekskluzywne rzeczy jak prywatne odrzutowce, czy luksusowe samochody i masz do tego sporo klientów ;) Możesz też wchodzić w niszowe rzeczy jeśli jesteś znanym ekspertem w danej dziedzinie. Jednak na to potrzeba czasu, a ja chce Tobie przedstawić „coś” co da Tobie szybkie efekty.

Jeżeli chodzi o masowy rynek, to musisz posiadać coś czego większość ludzi będzie potrzebować. Przykładowo, kiedy spotkasz kogoś na ulicy i przedstawisz mu swój produkt jaki masz w ofercie i jeśli spośród dziesięciu osób 8-9 nie będzie zainteresowanych, to prawdopodobnie promujesz kiepską rzecz i Twoje zarabianie z tym produktem będzie mało efektywne. Jeśli chcesz zarabiać dużo, a do tego szybko, to musisz wybrać takie „coś” do promowania na co będzie odpowiednio duży popyt na rynku.

Drugą ważną rzeczą jeżeli chodzi o dobra oferta handlowa wzór będzie wysoka prowizja od sprzedaży. Przykładowo mamy 3 produkty z trzema możliwościami wyboru. Przy pierwszym produkcie prowizja wynosi złotówkę, przy drugim dziesięć złotych, zaś za trzeci produkt prowizja wynosi 100 złotych. Przyjmując, że wszystkie produkty są dobre, oczywiście najbardziej dochodowym wyborem będzie produkt numer 3.

Trzecią ważną rzeczą jest to, czy produkt jest odnawialny, tzn. czy np. jest na zasadach abonamentu. Takie abonamentowe/cykliczne opłaty są w dłuższej perspektywie czasu bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż właściwie możesz raz wykonać daną pracę i otrzymywać z tego tytułu systematycznie prowizje.

Promując swój produkt musisz być pewny, że jest to naprawdę dobry produkt. Jeśli coś promujesz i w to nie wierzysz, i nie możesz patrząc wprost w oczy potencjalnego klienta powiedzieć mu mając 100% przekonania, że to co oferujesz zmieni na lepsze jego życie, to wówczas przemyśl dokładnie co promujesz.

Najlepszym sposobem, aby przekonać kogoś do danego produktu jest jeśli samo go używasz. Dlatego sam używaj produktów, które promujesz i oferujesz innym osobom. Niestety wiele ludzi zajmujących się zarabianiem przez Internet, chce tylko zarabiać, a nie chce używać produktów.

Oferta handlowa wzór emocje

Na sprzedaż ogromny wpływ mają emocje, jednak sporo osób tego nie rozumie. Chcąc być dobrym sprzedawcą, musisz być przekonany, że to co sprzedajesz, Twoja oferta handlowa wzór  będzie po prostu dobra i przyczyni się do pomocy innym. Jeżeli nie będziesz miał takiej pewności, to ciężko będzie Tobie odnosić sukcesy w jakiejkolwiek branży i rozwijać swoją działalność.

Także szukaj takiego produktu, który będzie miał dużą konkurencję. Być może pomyślisz, że to nie jest zbyt mądre rozwiązanie, no bo przecież większość uczy, aby wchodzić do biznesu najlepiej na samym początku i być pierwszym kto będzie wprowadzał dany produkt na rynek. Poniekąd to jest prawda i się dobrze sprawdza, a czasami jest to zły pomysł.

Dlaczego więc warto jest wybierać produkt z dużą konkurencją? Ano dlatego, że ktoś już stworzył dany produkt/projekt, który jest już przetestowany na rynku, ma dobre współczynniki konwersji, a do tego cykl zakupowy klienta jest dość długi, no i oczywiście trafia on w potrzeby masowego rynku. Jeśli będzie on trafiał w tak liczne grono odbiorców, to oznacza, że dobrze się on sprzedaje, a co za tym idzie promowanie i jego sprzedaż będzie miało jak najbardziej sens.

Oferta handlowa wzór godna uwagi

Teraz opisałem napisałem Tobie o tym jaka powinna być oferta, którą warto promować i będą z niej szybkie i duże pieniądze. Niebawem opiszę Ci  o tym jak przechytrzysz konkurencję. Jeżeli chcesz sponsorować jak szalony, to musisz posiadać coś z tych dwóch rzeczy. Mam tu na myśli, że staniesz się Liderem, albo będziesz posiadał skuteczny system. Właśnie systemu będzie dotyczył ten artykuł.

Podsumowując szukasz takiego produktu, który jest wartościowy i będzie posiadał wszystkie wymienione powyżej kryteria, aby Twoja oferta handlowa wzór była godna uwagi.

Teraz Ty napisz mi co o tym sądzisz w komentarzu poniżej. Artykuł okazał się przydatny, w takim razie daj o nim znać też innym w sposób jaki uważasz za skuteczny. Baw się dobrze! Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.