Praca MLM.

Posted by on 26 czerwca, 2012 in Mlm, Praca przez internet | 0 comments

Praca mlmNa początku, kiedy wybierzesz taką formę działalności powinieneś dobrze się przygotować, bo jak nie będziesz wiedział jak coś zrobić dobrze, to tego w ogóle nie zrobisz, albo będziesz robił to w nieprawidłowy sposób. Zacznij od podstawowych rzeczy jak:

Firma MLM

Poznanie swojej firmy MLM. Niby jest to oczywiste, jednak wielu początkujących w network marketingu to bagatelizuje. Biznes MLM jest jak maraton, gdzie są pewne etapy, których nie sposób od razu pokonać. Wszystko ma swoje miejsce i czas. Nie przebiegniesz maratonu bez prawidłowego przygotowania, treningu. Podobnie będzie w biznesie MLM.

Postaraj się zapoznać ze stroną internetową swojej firmy MLM, zapisz się na biuletyn jeśli takowy prowadzi. Śledź jej działania, zobacz gdzie znajduje się jej siedziba, kto jest założycielem i kto nią zarządza. Dowiedz się w jakich krajach działa, czy udziela się w akcjach charytatywnych i ile lat działa na polskim rynku. Kiedy więcej będziesz o niej wiedział, tym skuteczniejsza będzie Twoja praca MLM.

Plan wynagrodzeń MLM

Poznanie planu wynagrodzeń. To jest bardzo ważne dla Ciebie – poznać wnikliwie plan marketingowy swojej firmy MLM. Kiedy już dobrze go opanujesz, łatwiej Ci będzie zaprezentować go innym. To właśnie o plan marketingowy często pytają się potencjalni partnerzy w biznesie. Warto, byś był dobrze przygotowany do odpowiedzi : ) Poza tym sam będziesz się orientował i możesz w związku z tym wytyczać kolejne cele i lepiej planować swoją przyszłość.

Produkty MLM

Poznanie produktów. Prawdziwa znajomość produktów, to nie tylko wiedza jaką zyskujesz gdy ich używasz. W takim przypadku masz zaledwie opinię na ich temat. Na prawdziwą znajomość produktów składa się m.in. wiedza na temat: jaki mają skład, jaka jest technologia wytwarzania, właściwości, pochodzenie. Tak dla przykładu. Jeżeli Twoja firma MLM ma w ofercie kosmetyki, to warto byś więcej się w tej tematyce edukował, np. zdobywał informacje odnośnie pielęgnacji skóry. Podobnie, kiedy np. rozprowadzasz suplementy diety. Wtedy zgłębiasz wiedzę o zdrowym odżywianiu i stylu życia, a Twoja praca MLM jest skuteczniejsza.

Sprawdź jeszcze czy produkt/y są polecane przez kogoś znanego, a może przez znaną stację telewizyjną, gazetę, czy firmę. Takie informacje o produkcie są cenne i na pewno warto je znać.

Kiedy będziesz posiadał szeroką wiedzę na powyższe tematy, będziesz już dużo lepiej przygotowany, aby Twoja praca MLM była bardziej profesjonalna.

Jak Ty uważasz? Czekam na komentarze, sugestie, pytania, lajki i plus jedynki oraz zapraszam do współpracy : ) Piotrek Idzik

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.