Sukces w marketingu sieciowym – 4 zasady.

Posted by on 15 listopada, 2011 in Mlm | 0 comments

Sukces w marketingu sieciowymO to cztery rzeczy , które są bardzo konieczne. Każda człowiek, który pracuje w MLM i zarabia  6 i 7 cyfrowe pieniądze rocznie w marketingu wielopoziomowym ZROBIŁ je bądź je ROBI. Teraz i Ty przekonaj się w jaki sposób. Sukces w marketingu sieciowym zależy od tych 4 zasad.

Zasada pierwsza

Po pierwsze powinieneś wybrać odpowiednią firmę i kupić określony pakiet startowy. Ile kosztuje? Cena danego pakietu może wynosić różnie, od małych do wielkich sum. Od 50 PLN do nawet 15 000 PLN. Nie koniecznie wybór firmy mlm oferującej tanie startery na dłuższą metę będzie dla Ciebie opłacalny. Przy takich tanich pakietach startowych będziesz musiał zbudować strukturę odpowiednio x razy większą chcąc osiągnąć podobny zysk do osoby, która wybrała działalność w firmie mlm z dużo większym starterem.

Wg mnie sukces w marketingu sieciowym…

Ja osobiście wolę raz zainwestować w droższy starter i mieć większe profity i mniej pracy z osobami, które wejdą do biznesu w ten sposób, niż kupić tani pakiet startowy i później rekrutować i pracować z dużą większą liczba osób, aby przybliżyć się do uzyskanego poziomu finansowego jaki zapewnia opcja droższego wejścia do biznesu mlm. Ogólnie nawet przy droższych pakietach startowych, koszt rozpoczęcia działalności w marketingu wielopoziomowym jest nie duży w porównaniu z normalnym biznesem, gdzie musisz wydać znaczną ilość gotówki na wynajęcie lokalu i jego ewentualne wyposażenie, kupienie towaru, zatrudnienie pracowników i ich przeszkolenie itp. Sukces w marketingu sieciowym zależy zatem od mądrej inwestycji.

Sukces w marketingu sieciowym – zasada druga

Po drugie powinieneś stosować, używać takie produkty, które są z Twojego marketingu sieciowego. Najlepiej i najskuteczniej MLM funkcjonuje, rozwija się, gdy w ofercie danej firmy są produkty zużywalne, czyli takie, które co pewien czas powinno się uzupełniać (tygodniowo, miesięcznie, kwartalnie), różnie. Dodatkową zaletą jest różnorodność asortymentu. Lepiej, gdy firma posiada trzy, cztery produkty lub trochę więcej zamiast jednego, ale bez przesady. Wtedy łatwiej Ci dopasować się w potrzeby osób zainteresowanych, mając do dyspozycji parę uzupełniających się produktów. Z kolei przy jednym produkcie masz nie wielkie pole do popisu i możliwości przedstawienia zalet w stosunku do bogatszej w produkty oferty. Pamiętaj jednak, że jeżeli posiadasz w swojej strukturze około 625 poważnych osób to wtedy tylko i wyłącznie gdy oni będą używać danych  produktów, to Ty będziesz zarabiał duże sumy. Ba ! Wielkie! A na tym polega sukces w marketingu sieciowym. Prawda?

zasada trzecia: Sukces w marketingu sieciowym zależy od mądrego sponsorowania

Po trzecie, pamiętaj o tym, że musisz sponsorować i osiągnąć poziom 4. Pierwszy poziom jest wtedy, gdy zasponsorujesz 5 poważnych osób. Wiadomo, później uczysz te 5 osób w  jaki sposób osiągnąć poziom pierwszy i zasponsorować 5 poważnych osób. Gdy one osiągną poziom pierwszy, to wtedy Ty osiągasz poziom drugi mając w strukturze już 25 osób. Proste? Myślę, że tak, a poza tym to bardzo logiczny system.
Później staraj się nauczyć swoje pięć osób, tak żeby one z kolei nauczyły swoje pięć osób jak zdobyć poziom pierwszy. Jeżeli dojdzie do tego,  to Ty osiągasz poziom 3 i masz w strukturze 125 osób. I znów to samo… Buduj swój sukces w marketingu sieciowym małymi kroczkami.

W tym momencie, jeżeli Twój pierwszy poziom zdobędzie poziom 3, to wtedy Ty osiągniesz poziom czwarty czyli  będziesz posiadał 625 poważnych osób w swojej strukturze. Faktem jest, że jeśli  pragniesz , by Twoi ludzie także zdobyli poziom czwarty, to może to nastąpić.  Gdy to nastąpi to Twoja pierwsza linia jest gotowa, żeby działać samodzielnie zupełnie bez Twojej pomocy.

Produkt ma wpływ na sukces w marketingu sieciowym? (zasada czwarta)

Po czwarte, Twoim głównym zadaniem jest, to że musisz się dzielić swoimi produktami z wszystkimi którzy Cię otaczają. Po co? Po to, żeby je wypróbowali, aby poznali ich zalety. Jeżeli będą je chcieli nabyć możesz zaproponować im biznes postępując według systemu.
Pewnie dostrzegłeś, że podczas przechodzenia przez metody 1 oraz 2, zaznaczałem o rzeczach które musisz zrobić, abyś się rozwijał i odniósł sukces. Jednak jedyne, czego nie mówiłem to, że musisz coś sprzedawać. I w ogóle nie musisz posiadać ogromnej liczby klientów. Przypuśćmy, że 5 do 10 jest dobrą ilością. Jeżeli więc posiadasz pięć poważnych osób, to następni klienci pojawią się w sposób całkowicie spontaniczny.

Oczywiście, ta czwarta rzecz, to jakby dodatek, więc nawet jeżeli zdarzyłoby się tak, że nie zrealizowałbyś  czwartego punktu to trzymając się pierwszych 3 i tak osiągniesz sukces. Jeżeli jednak nie wykonał byś chociażby jednego z 3 punktów, a wykonał bardzo dużo pracy w punkcie czwartym to i tak zdobycie satysfakcjonujących zarobków nie będzie tak efektywne jak w pozostałych punktach.

NA KOGO POWINIENEŚ ZWRACAĆ UWAGĘ SZUKAJĄC OSÓB DO WSPÓŁPRACY W MLM?

No i kolejne ważne pytanie… Kogo powinieneś szukać? Może zaczniemy do tego kogo nie szukać… Przede wszystkim odpuść sobie szukanie osób, którym zależy tylko i wyłącznie na sprzedawaniu. Chętnie szukaj osób które, chcą osiągnąć czegoś więcej w życiu, które chcą zarobić, i cieszyć się na co dzień życiem. Po drugie szukaj osób którym zależy na czasie i zdrowiu, które chcą mieć swój interes, chcą być niezależne, indywidualne… Więc najlepszymi kandydatami i najbardziej opłacalnymi są osoby, które czegoś chcą. Czyli pieniędzy, których chcą, jednak nie mogąc ich mieć, ponieważ robią teraz coś innego.

Jednak warto zauważyć jedną ważną i istotną sprawę. Do MLM często wchodzą ludzie, którzy nie tyle nie znają systemu, ale po prostu nie mają świadomości, że tutaj faktycznie można zarabiać pokaźne sumy. Niektórzy przystępują do MLM uważając, że wszystko samo się zrobi. Niestety tak nie jest, i tylko przemyślaną, duplikowaną pracą dochodzi się do zarobków marzeń.

MLM uczy, jak szkoła

W dzisiejszych czasach, ludzie chodzą na studia, robią magistra, podyplomówkę,  uczą się dniami i nocami, po to tylko by wkrótce posiadać odpowiednio dobry zawód, i zarabiać miliony. Jednak patrząc statystycznie, ile można zarobić po studiach? Ludzie myślą, że osoby, które kończą studia zarabiają 10000 złotych na miesiąc. To nie prawda. Co później się ma po tych nieprzespanych nocach? Zawalonych dniach? Doczytanych książkach? Nic.

Z kolei każdy wykonujący poważny zawód jakim jest lekarz, psycholog, weterynarz, elektryk, czy kto tam jeszcze musi poświęcić na swoją naukę około 5-6 lat, dodatkowo jeszcze mieć w głowie tak szeroką wiedzę, dokształcać się chodząc na różne kursy itp. osiąga godziwy poziom życia i zarobków. Zauważ, że ludzie wstępujący do firmy marketingu sieciowego, po pewnym czasie chcą być guru w MLM i zarabiać mnóstwo pieniędzy… Co gorsze jednak, że kiedy po dwóch miesiącach, gdy nie mają odpowiednio dobrych wyników to rezygnują z biznesu. Dlaczego?

Przede wszystkim, żeby dobrze i umiejętnie zarabiać, trzeba pójść do szkoły MLM, a nauka musi trwać przynajmniej 6 miesięcy w czasie, który poświęcony jest nauce i zdobywaniu doświadczenia. Gdy w końcu  zrozumiesz co masz zrobić i dlaczego to wtedy, będziesz mógł nauczyć tego innych ludzi, których zaprosisz do tego interesu i w ten sposób uzyskasz proces duplikacji oraz wysoki wzrost swojej struktury i co więcej? Pieniędzy.
Jeżeli pragniesz wstąpić do danej firmy marketingu wielopoziomowego musisz posiadać swojego sponsora. Jeżeli jest on „prawdziwym” sponsorem nauczy Cię określonych reguł MLM, całej struktury pracy i pomoże Ci pracować z Twoimi początkowymi pięcioma osobami. Musisz jednak docenić to, że Twój sponsor oferuje Ci swoją pomoc.

POLECENIE W MLM

Przypuśćmy, że otrzymujesz takie o to polecenie:
Musisz poświęcić na wykonanie planu przedstawionego przez swojego sponsora cały jeden rok po około 10-15h tygodniowo, a kiedy minie czas będziesz mógł wtedy zarabiać 5000 złotych lub znacznie więcej miesięcznie. Podejrzewam, że chętnie podjąłbyś się tego zadania i osiągnął czegoś więcej w życiu byś mógł zacząć realizować swoje potrzeby, marzenia, i tak dalej, czy nieprawda?

Napisz co o tym myślisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.