Tanie kupowanie.

Posted by on 12 czerwca, 2012 in Mlm | 0 comments

Tanie kupowanieBranża marketingu sieciowego opiera się na sprzedaży i kupowaniu produktów. Bez tego nie było by biznesu, a dystrybutorzy nie będąc konsumentami i klientami firmy MLM, byliby by tylko zwykłymi grupami ludźmi. Dystrybutorzy, klienci, którzy regularnie robią tanie kupowanie w firmie MLM z, którą są związani, stają się również jej partnerami biznesowymi.

Tanie kupowanie

Za swoją pracę:: budowanie sieci dystrybucji, promowanie marki, sprzedawanie produktów i kupowanie ich na własny użytek (tanie kupowanie) dostają odpowiednie wynagrodzenie. Taką zapłatą dystrybutor firmy MLM odróżnia się od „zwykłego” konsumenta nabywającego produkty tradycyjną metodą.

W tradycyjnym modelu biznesowym nie ma tego rodzaju gratyfikacji. No można zauważyć w nim pewne bonusy przy zakupach jak np. zbieranie punktów na stacjach paliw, sklepach czy internetowych księgarniach i późniejsza ich wymiana na produkty, czy pieniądze. Jest to na pewno jedna z metod na zwiększenie klienteli. Lecz także w marketingu sieciowym firmy MLM w swoich planach wynagrodzeń oferują masę wartościowych bonusów, adekwatnie od zajmowanej pozycji i możesz też wymienić pieniądze z zarobionych prowizji na produkty, aby je mieć za darmo.

Firmy MLM

Nim wybierzesz swoją firmę MLM, postaraj się dokładnie zapoznać się co oferuje. Czy produkty/usługi w jej asortymencie będziesz z przyjemnością używał, kupował. Jeżeli NIE, to trudno będzie Ci do nich przekonać innych. Nie będziesz po prostu wiarygodny. Jednak, gdy będziesz używał i znał dobrze produkty swojej firmy MLM, to wtedy już ich sprzedaż będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsza.

Wellness

Dobrze jest jeżeli firma MLM ma w asortymencie nie tylko jeden produkt, który jest zużywany na co dzień. Ja już wybrałem swoją firmę MLM, która spełnia powyższe warunki, ale nie tylko. Produkty są z branży zdrowia czyli Wellness, która jest teraz można powiedzieć w super rozwoju, na topie. Lecz to nie tylko o modę chodzi, Wellness to „przemysł zdrowia”, a co jak nie zdrowie jest nam potrzebne. Bez niego trudniej się cieszyć czy to z miłości, pieniędzy itd.

Teraz wygodnie zamawiam te produkty przez internet. Otrzymuję wysokiej jakości produkty za darmo, nie ruszając się z domu, a do tego zarabiam z sieci dystrybutorskiej. Takie partnerstwo jak najbardziej mi odpowiada i ten model biznesowy jest dla mnie idealny. Dochód rośnie pasywnie co pozwala mi na spełnianie marzeń : ) Ty również możesz mieć tanie kupowanie ekskluzywnych produktów, produkty za darmo i jeszcze dochód pasywny z budowania siatki klientów. Jeżeli tego chcesz, to skontaktuj się ze mną https://piotridzik.pl/kontakt/

Napisz co o tym myślisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeżeli spodobał Ci się wpis kliknij Lubię to na moim FANPAGE http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam . Piotrek Idzik

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.