Teksty seo.

Posted by on 7 stycznia, 2016 in Teksty seo | 0 comments

Teksty seoW tym artykule teksty seo dowiesz się jak optymalizować swoje artykuły pod SEO. Niebawem także pokażę Tobie jeszcze bardziej zaawansowanę wiedzę z SEO przy, której to pomocy będziesz mógł walczyć o pierwsze miejsca w wyszukiwarkach, nawet przy najbardziej konkurencyjnych słowach kluczowych na rynku (zakładając, że wiele zewnętrznych linków jest kierowanych do Twojej strony).

Jeśli chodzi o Search Engine Optimization i zdobywanie większej liczby odwiedzin na Twojej stronie, to mają na to wpływ dwa główne czynniki. Także chodzi o to:  jak wysokie rankingi w wyszukiwarkach internetowych osiągnie strona do, której jest kierowane wiele linków zewnętrznych, oraz jak jest robiona optymalizacja na stronie.

Teksty seo

Wiele osób niestety tworząc swoje teksty seo nie przykłada należytej uwagi i nie robi poprawnie optymalizacji na stronie. Teksty seo i ich optymalizacja, to najprościej mówiąc edycja ich treści i robienie małych ulepszeń w tytułach, nagłówkach itp. Robiąc takie odpowiednie zabiegi stwarzasz większą szansę, aby Twoje teksty seo pokazywały się na wyższych pozycjach w Google.

Teksty seo – właściwie zoptymalizowane

Kiedy tworzę własne teksty seo i chcę, aby były one właściwie zoptymalizowane, a co za tym idzie mogły trafiać na szczyty w rankingach Google, to korzystam z poniższych wskazówek.

1. Umieść słowo kluczowe w tytule artykułu.

Jest, to niezwykle istotne, abyś umieścił słowo kluczowe z początku tytułu, a także starał się zachować dużą gęstość słowa w całym tytule. Tworząc dłuższe tytuły, które może i lepiej ściągają uwagę, to niemniej jednak niezbyt dobrze wypadają w search enginach, szczególnie jeśli chodzi o konkurencyjne słowa. Abyś wbijał się wysoko w rankingach wyszukiwań, Twój tytuł po prostu może być słowem kluczowym. Część ludzi może się spierać o to, że Twoje click through ratio (ilość kliknięć na Twój link w wyszukiwarce podzielona na ilość impresji danego linka przez użytkowników) będzie niskie. Kiedy nie ma Cię na top 3 dla danego słowa, to nie masz powodu martwić się click through ratio (CTR). Lepiej, abyś najpierw wywalczył miejsce w rankingach, a następnie modyfikował tytuł.

2. Umieść słowo kluczowe w pierwszym zdaniu.

Kiedy rozmawiasz z kimś na dany temat, to dobrze jest jeśli na samym początku rozmowy dokładnie wspominasz o czym będziesz do niego mówił ;) Podobnie zachowują się i „patrzą” wyszukiwarki na Twoje teksty seo. Kiedy widzą, że jest to samo słowo kluczowe w tytule jak i w pierwszym zdaniu, to mogą one dokładniej „rozkminić”, o czym Ty napisałeś dany tekst seo.

3. Staraj się umieszczać słowa kluczowe co kilkaset słów.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoje teksty seo w odbiorze brzmiały jak napisane przez robota, to staraj się używać różnych wersji słowa kluczowego, aby jak najbardziej całość naturalnie wyglądała. Powinieneś używać tzw. Long tails. Kiedy przykładowo wybierzesz sobie słowo kluczowe „ćwiczenia brzucha”.

Polecam Tobie zobaczyć na inne long taile, które ukazują się w wyszukiwarce. Aby je „pędzikiem” wyszukać wystarczy jak zaczniesz wpisywać dane słowo kluczowe w wyszukiwarce, a zostaną Tobie wyświetlone do niego propozycje w ramach auto uzupełniania. Dobrze będzie jeśli będziesz używał takich słów tworząc każdy swój tekst seo. Dzięki temu stwarzasz sobie dodatkowe szanse na to, że internauci klikną na zasugerowany im przez Gogle long tail, a ten doprowadzi ich do Twojego tekstu seo. Właściwie, to możesz postarać się zrobić po jednym artykule dla każdego long taila i je między sobą polinkować.

Powracając do słowa kluczowego w Twoim tekście seo „ćwiczenia brzucha”, masz możliwość zastosowania fraz np. „ćwiczenia na brzuch”, „ćwiczenia na mięśnie brzucha”, „ćwiczenia na brzuch w domu”. Istotne, aby Twój tekst seo był naturalny w odbiorze i były w nim umieszczone różne wersje słowa kluczowego.

Kiedy chcesz wzmocnić pozycjonersko swoje teksty seo warto, abyś zlinkował kluczowe słowo long tail takie jak „ćwiczenia na płaski brzuch”,  które to pojawi się w Twoim tekście seo „ćwiczenia brzucha” w dobrze skonstruowanym artykule seo o ćwiczeniach na brzuch. Ta strategia będzie bardzo dobrze działała szczególnie w przypadku stron niszowych. Tak postępując będziesz dostarczał Google tego czego chce ono zobaczyć ;) Do tego będziesz zapewniał sporo wartości, kiedy polinkujesz między sobą dwa powiązane ze sobą teksty seo. Przy tym jeden Twój tekst seo będzie bardziej szczegółowy w tematyce, czy dla jakiegoś elementu dziedziny jaką się zajmujesz.

Bardzo dobrym przykładem jeśli chodzi o optymalizację treści jest Wikipedia. Ta internetowa encyklopedia pojawia się praktycznie przy większości haseł, gdyż ma najmocniej rozbudowany system wewnętrznych linków, a to jest bardzo istotne w optymalizacji pod SEO.

Teksty seo – użyteczny Plugin SEO od Firefox

Kiedy chciałbyś sprawdzić gęstość słów kluczowych na swojej stronie, to Firefox przygotował bardzo użyteczny Plugin SEO. Za darmo zainstalujesz go pod adresem:

http://www.quirk.biz/searchstatus/. Przy pomocy tego pluginu sprawdzisz gęstość słów kluczowych, słowa kluczowe, meta tagi, page rank, backlinksy itp. Zrobisz to praktycznie dla każdej strony na jaką wejdziesz. To narzędzie będzie dla Ciebie mocno przydatne, kiedy będziesz chciał zrobić rekonesans na którymś rynku. Zwróć przy tym uwagę na strony w top 3 dla kluczowych słów pod, jakie masz aspiracje się pozycjonować. Znajdziesz tam także ciekawe wskazówki, które to pomogą Tobie tzn. Twoim tekstom seo z odpowiednią treścią i słowami kluczowymi osiągać wysokie miejsca w rankingach.

To tyle w tym artykule teksty seo. Tak jak zapowiadałem z początku tego artykułu już niedługo przedstawię Tobie kolejne pomysły, które pozwolą abyś jeszcze skuteczniej optymalizował swoje teksty seo, a przez to podbijał czołowe miejsca w rankingu wyszukiwarek.

Wielkie dzięki, że zechciałeś zapoznać się z tym artykułem teksty seo. Jeśli w jakiś sposób z niego skorzystałaś, to może znasz innych, którzy podobnie mogli by skorzystać z tej wiedzy. W takim razie podziel się z nimi linkiem do tego artykułu w sposób jaki uważasz za skuteczny. Proszę też podziel się swoimi doświadczeniami, uwagami  w komentarzu pod tym artykułem. Kliknij także Lubię to i google + . Pozdrawiam. Jeszcze raz ślicznie dziękuję i pozdrawiam, Piotr Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.