Twój czas na ebiznes jest teraz. Działaj!

Posted by on 10 maja, 2011 in Ebiznes | 0 comments

Czas na ebiznesEbiznes dla niektórych stał się sposobem na realizację własnych marzeń. Z pewnością każdy człowiek ma jakieś swoje życiowe plany mniej lub bardziej odległe…jednak wciąż zastanawia się kiedy będzie odpowiedni moment by rozpocząć ich realizację….otóż prawda jest taka , że każdy moment jest dobry! Trzeba tylko uwierzyć w siebie, w swoje własne możliwości, a wtedy świat będzie stał przed nami otworem… Bardzo ważne jest to by wciąż wcielać w życie nowe pomysły! Więc działaj!

Ebiznes (jak i życie) uznaje tylko jeden czas – czas działania

Życie jest zbyt krótkie by wciąż planować, a później te plany chować do szuflady, dlatego też trzeba wykorzystać ten czas na osiągnięcie sukcesu. Z pewnością bardzo wiele osób zrezygnuje z planów, gdyż wyda się im się to zbyt dziwne, może zbyt odbiegające od tego co jest, jednak prawda jest taka, że ludzie bez pomysłów chodzą wydreptaną trasą, a kreatywni budują własne ścieżki.

Dlatego też działaj bez względu na wszelkiego rodzaju przeciwności losu. Każdy człowiek jest kowalem własnego losu, i tylko od nas zależy kim będziemy. Najgorsze co możemy uczynić z naszymi marzeniami to wrzucić je do szuflady, gdyż to właśnie wtedy skazujemy swoje życie na porażkę! Pewnie już wiesz, że ebiznes jest domeną tylko tych, którzy działają – inni nie mają w nim szans.

Ebiznes tworzy się TERAZ

Dlatego też niezależnie od obecnej sytuacji życiowej czy też obecnej pracy, czy szkoły trzeba mieć swój własny autoryzowany pomysł na życie, więc działaj! Gdyż tylko poprzez działanie człowiek jest w stanie góry przenosić. Wiara w siebie jest jedną z najważniejszych wartości jakie może posiadać człowiek, a jej brak może mieć rażące w skutkach działanie, które zniszczy wszelkiego rodzaju plany na przyszłość. Jeśli posiadasz te cechy – Twój ebiznes jest skazany na sukces.

Jeśli potrzebujesz wsparcia jestem do Twojej dyspozycji na skype mój nick: piotridziksukces.
Pozdrawiam ciepło Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.