Umawianie spotkań.

Posted by on 8 lipca, 2014 in Mlm | 0 comments

Umawianie spotkańUmawianie spotkań jest ważną sprawą w biznesie. Jeśli już zaczynasz umawiać się z zainteresowanymi osobami na spotkanie – musisz wiedzieć, gdzie je zaprosić. Przeważnie najlepszym miejscem (zarówno na spotkanie, jak i na prezentację) jest biuro firmy. Jest to otoczenie, które jest wręcz stworzone do tego typu rozmów: panuje tam ład i porządek. Na ścianach najprawdopodobniej wiszą wyróżnienia, a Ty masz dostęp do urządzeń, które mogą Ci pomóc podczas prezentacji (rzutnik, czy też Flip-chart). Wszystko to podkreśla Twój profesjonalizm.

Umawianie spotkań

Jeśli jednak w Twojej miejscowości nie ma siedziby firmy na umawianie spotkań, to możesz sam zorganizować sobie takie warunki. Wystarczy odrobina kreatywności. Może to być wynajęte pomieszczenie, albo też pokój w Twoim mieszkaniu, który odpowiednio urządzisz.

Umawianie spotkań dopasowanie otoczenia

Wielu partnerów twierdzi wręcz, że nie ma konieczności dopasowywania swojego mieszkania do warunków biznesowych na umawianie spotkań. Przecież marketing sieciowy tak często jest nazywany biznesem domowym. To właśnie domowa atmosfera może sprawić, że osoba, z którą rozmawiasz – będzie bardziej chętna do współpracy. Wszystko zależy oczywiście od typu osobowości i dobrze będzie, jeśli jak najszybciej nauczysz się wyczuwać, jakie otoczenie będzie odpowiednie dla konkretnej osoby. Są osoby, które wolą o interesach rozmawiać w biurze i w pełnej profesjonalizmu atmosferze, a także takie które wolą prywatną i swobodną atmosferę.

Umawianie spotkań biznesowych podsumowanie

Podsumujmy zatem umawianie spotkań.  Jesteś już umówiony z kilkoma osobami z góry listy. Wiesz już, gdzie chcesz z nimi rozmawiać. Czas na zorganizowanie prezentacji biznesowej i ustalenie tego, w jakiej formie chcesz to zrobić. Przed Tobą decyzja odnośnie tego, czy rozmawiać z każdą osób osobno, czy też przeprowadzić grupową prezentację. Warto spytać się, co na ten temat sądzi Twój sponsor.

Obiecuję, że także ode mnie dowiesz się, jak przeprowadzić skuteczną prezentację. Powiem Tobie już o tym w następnej technice MLM, a teraz bierz się za umawianie spotkań ;)

Jednak jestem ciekaw co Ty o tym myślisz? Zapraszam Cię do dyskusji w komentarzach. Kliknij też Lubię to i google + . Pozdrawiam. Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.