Własna strona internetowa.

Posted by on 13 listopada, 2012 in Mlm, Narzędzia ebiznesu | 0 comments

Własna strona internetowaJak myślisz jaka własna strona internetowa dla kogoś działającego w biznesie internetowym jest priorytetem? Już Ci mówię jest to strona zbierająca adresy e-mail, kontakty. Ma wiele określeń. Nazywa się ją sqeeze page, lead capture page, landing page. Bardziej po polsku ;) strona przechwytująca, wyciskacz. Czy skupiasz się na promocji swojego biznesu, czy Twojej firmy MLM? Sporo osób promuje stronę jaką dała im ich firma MLM. Umieszczają w różnych miejscach w internecie linki do tej strony, albo też rozsyłają na pocztę informacje o ich wspaniałych produktach i jaki to nie jest ten ich biznes. Sam dostaję sporo takich maili z super okazją na biznes itp. Dla mnie takie postępowanie jest błędne, po prostu nie działa. Dlatego, że jest to natrętna reklama i spam. Jeżeli tak postępujesz, to lepiej tego zaprzestań. W ten sposób działasz na czyjąś i swoją niekorzyść. Nikt nie lubi niechcianej poczty i spamerów.

Strona przechwytująca ma jeden główny cel, przechwycić dla Ciebie adres e-mail internauty za pewną wartość, którą mu zaoferujesz. Co jest niesłychanie ważne to jak skutecz犀利士
na będzie to strona, ile osób na sto będzie zapisywać się na Twoją listę adresową. W wyniku moich doświadczeń z tego typu stronami podam poniżej wskazówki, które pozwolą Ci zwiększyć prawdopodobieństwo zapisów.

Własna strona internetowa (więcej…)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.