Zarabiaj w Internecie.

Posted by on 8 stycznia, 2013 in Ebiznes, Samodoskonalenie | 0 comments

Zarabiaj w InternecieZarabiaj w Internecie mądrze pracując. Być może słyszałeś takie powiedzenie „Ciężką pracą ludzie się bogacą”. Akurat nie do końca zgadzam się z powyższym stwierdzeniem i zaraz dowiesz się dlaczego. Nie zawsze dosłowne stosowanie się do przysłów będzie mądre i rozsądne. Przytoczę Ci pewną filozofię osiągania w życiu sukcesu: Mądry człowiek uczy się na cudzych błędach, sprytny człowiek uczy się na swoich błędach, a głupi człowiek wcale się nie uczy. Także według tej filozofii uczymy się na swoich błędach, a najlepiej na cudzych, aby więcej do nich nie wracać.

Zarabiaj w Internecie

Przysłowie „Ciężką pracą ludzie się bogacą” sugeruje, że ciężko pracując będzie się bogatym. Jakby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byli by niewolnicy, a tak nie jest. Podobnie jak by najmądrzejsze były by te osoby, które najwięcej przeczytają, to Panie w bibliotekach powinny nimi być , a nie są. Tak więc ja bym to przysłowie nieco zmodyfikował na „Mądrą pracą ludzie się bogacą”.

Kiedyś zanim poznałem marketing sieciowy stwierdziłem, że praca, której poświęcałem sporo czasu, ale dawała mi większe dochody jest podobnie mało warta co ta, która dawała mi małe dochody, ale miałem więcej czasu. Zacząłem szukać rozwiązań tych problemów i znalazłem MLM, który jako model biznesowy uważam za etyczny i nowoczesny. Teraz mam pracę dającą większe dochody, większą przyjemność z jej wykonywania i więcej czasu. Zawdzięczam to m.in. zmianie sposobu myślenia z „Ciężką pracą ludzie się bogacą” na „Mądrą pracą ludzie się bogacą”.

Pracując mądrze, a nie ciężko i zarabiaj w Internecie

Teraz podam Ci drugi przykład, który będzie później formie eksperymentu, aby zdanie „Pracując mądrze, a nie ciężko i zarabiaj w Internecie” bardziej Ci zobrazować i przedstawić dowody na jego słuszność.

Na pewno znasz taką osobę zarabiającą 1000zł na miesiąc. Osobę, która zarabia 10000zł na miesiąc. Też być może znasz. Czy znasz kogoś kto zarabia 100000zł na miesiąc? Zastanów się dobrze i zrób taki mały research wśród Twoich znajomych, rodziny, czy sąsiadów. Jednak nie jest to ważne, czy znajdziesz taką osobę. Ważniejsze jest to, abyś wiedział, że osoba zarabiająca wspomniane 100000zł na miesiąc nie pracuje 100x więcej od tej, która zarabia 1000zł na miesiąc. Po prostu było by to fizycznie niemożliwe ponieważ doba dla każdego trwa dokładnie 24 godziny. To co stanowi o tej zasadniczej różnicy, to prosty fakt, że bogate osoby nie pracują ciężko, one zawsze starają się pracować mądrze. Teraz opowiem Ci o tym w formie eksperymentu.

Zarabiaj w Internecie i wykorzystuj biznesowe możliwości

Masz 30 sekund i w tym czasie spróbuj się rozejrzeć po swoim pokoju i zapamiętaj jak najwięcej przedmiotów koloru zielonego. START!

Masz już je w pamięci? OK. To teraz moje pytanie. Ile zapamiętałeś przedmiotów koloru czerwonego? Zdziwiony;)?

Powiesz dopiero karzesz mi szukać przedmiotów w kolorze zielonym i je zapamiętać, a zaraz chcesz, abym wymienił Ci przedmioty, ale koloru czerwonego. Zrobiłem tak nie bez przyczyny po to, aby pokazać Tobie pewną zależność. Sporo ludzi szuka pracy na pewnym poziomie np. „etat 10-12 zł na godzinę”. No i szukają takiej pracy podobnie jak Ty szukałeś przedmiotów koloru zielonego pomijając inne kolory. Te inne kolory w przypadku tych ludzi mogły by być bardziej korzystnymi ofertami pracy, czy innymi biznesowymi możliwościami. Oni dostrzegają tylko „10-12 zł na godzinę” i tylko „etat” a z wszystkich innych propozycji nie chcą skorzystać.

Myślę, że wiesz o co mi chodzi i nie będziesz ograniczał swoich szans na zarabianie większych pieniędzy. Będziesz wykorzystywał biznesowe możliwości, które będą dla Ciebie warte zainteresowania. Jeżeli dostrzegłeś różne możliwości jaki niesie ze sobą Internet, to zarabiaj w Internecie i bądź otwarty na zmiany i nowości.

Chcę Cię poprosić o pozostawienie komentarza co o tym sądzisz. Kliknij też Lubię to i google + . Pozdrawiam z uśmiechem Piotr Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.