Zarabianie w sieci.

Posted by on 8 września, 2014 in Mlm | 0 comments

Zarabianie w sieciCiekawi mnie, jak poszła Ci Twoja pierwsza prezentacja, jak przedstawiłeś ofertę współpracy z Tobą, oraz zarabianie w sieci. Jestem pewien, że po tym pierwszym spotkaniu osoba, którą zaprosiłeś wie już, czy jest zainteresowana współtworzeniem z Tobą biznesu i zarabianie w sieci.

Zarabianie w sieci

Jeśli wszystko przebiegło tak, jak opisywałem wcześniej – jestem pewien, że ta osoba jest zdecydowana wejść z Tobą do biznesu, zarejestrować się, podpisać umowę itp. oraz robić zarabianie w sieci. Jeśli faktycznie tak się stało to pewnie wiesz, już co masz robić dalej. Jeszcze nie? Dobrze – napiszę to wyraźnie.

Po prostu wracasz do punktu pierwszego, o którym pisałem już wcześniej. Czyli najpierw Start-set, a później konsekwentnie każdy z kolejnych punktów. Dosłownie zataczasz koło wraz z nową osobą w zespole.

Zarabianie w sieci zataczanie koła

Tak więc wiesz już, co robić, aby zarabianie w sieci było dla Ciebie opłacalne. Naprawdę – już wszystko wiesz. Możesz myśleć, że takie działanie (zataczanie koła) może być trudne. Tak jednak zawsze wygląda początek w marketingu sieciowym. A ja mogę Cię zapewnić, że za każdym razem będzie Ci szło lepiej i wszystko będzie wydawać Ci się łatwiejsze. Jedyne czego potrzebujesz to konsekwencja.

Zarabianie w sieci Twoje działanie

Ważne!

To normalne, że na początku działasz ze swoim sponsorem praktykując zarabianie w sieci. Nie próbuj ominąć tego etapu. I nie pisze tak tylko dlatego, że jest to zgodne z moją opinią. Taką samą radę dostaniesz od każdego, kto z powodzeniem działa w marketingu sieciowym. Ta współpraca naprawdę przyniesie Ci sporo korzyści – wykorzystaj to zatem.

Z pomocy sponsora możesz zrezygnować dopiero na etapie prospectingu zaawansowanego. Wtedy możesz już czuć się pewniej i możesz swobodnie działać samodzielnie na dużą skalę. O tej technice napiszę Ci już niedługo.

Czasami zdarza się jednak i tak, że Twój bezpośredni sponsor nie ma zbyt dużego doświadczenia w marketingu sieciowym. Może nie jest to także osoba, która działa w sposób dynamiczny. Jednak nie oznacza to, że nie możesz skorzystać z pomocy osoby doświadczonej. Po prostu poszukaj wyżej w strukturze, do której należysz. Na pewno prędzej czy później znajdziesz osobę, która działa i która chętnie nauczy Cię, jak osiągnąć sukces w marketingu sieciowym. Możesz być pewien, że osobom z góry struktury spodoba się Twoja determinacja. Jestem pewien, że będą chcieli Ci pomóc i Twoje zarabianie w sieci będzie jeszcze większe.

Jak Ty uważasz, wyraź swoją opinię w komentarzu poniżej, oraz pomóż mi w promocji tego artykułu poprzez udostępnianie go innym za pomocą np. mediów społecznościowych. Pozdrawiam Piotrek Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.