O mnie

Witam. Miło mi gościć Cię na moim blogu poświęconemu moim pasjom, a są nimi: mlm, marketing internetowy, e-biznes i wykorzystywanie w nich nowoczesnych narzędzi, zdrowy styl życia, wellness styl.

Piotr Idzik_o_mniePostaram się przybliżyć Ci historię mojej osoby. Nazywam się Piotr Idzik. Urodziłem się 18.08.1978r. w Krasnymstawie. Mieszkam w południowo-wschodniej części Polski w małej miejscowości Suchodoły. Ukończyłem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Krasnymstawie. Prowadzę gospodarstwo sadownicze. Pewnego dnia 2008 roku spędzając dzień na bezsensownym serfowaniu w internecie trafiłem na wiedzę w jaki sposób zmienić bezsensowne serfowanie w sieci na sposób życia i niezależność finansową. W tym dniu poznałem informacje dotyczące działalności w programach partnerskich. Temat mnie bardzo zainteresował i zacząłem uczyć się i wprowadzać w praktyce zdobyta wiedzę. Tak powstał mój serwis http://www.zarabianieskuteczne.pl/. Teraz już nie mam moralnego kaca, że marnuję swój cenny czas przed komputerem.

Zarabianie przez internet coraz bardziej mnie pochłaniało. Minęło trochę czasu i odkryłem trochę inny model zarabiania – marketing sieciowy. Spróbowałem drążyć temat MLM i po pewnym czasie zacząłem zarabiać pierwsze pieniądze. Wiedzę czerpię cały czas z wartościowych materiałów nie tylko z rodzimego kraju, ale też uczę się od najlepszych zagranicznych networkerów. Teraz ten etyczny model biznesu stał się dla mnie źródłem największych dochodów. Co jest bardzo ważne tutaj nie mam żadnych stresów, nie jestem zależny od kaprysów pogody. Nie martwię się czy będą przymrozki itd. Cieszę się, że trafiłem na odpowiednie osoby wspierające mnie w biznesie offline, ale przede wszystkim tym robionym za pomocą internetu, który stanowi zdecydowaną większość moich działań. Sprawdziłem, że połączenie obu metod tzw. „hybryda” jest najlepszym rozwiązaniem do optymalnego wykorzystania działalności w network marketingu.

Jestem dynamicznie rozwijającym się człowiekiem, który świadomie tworzy swoje życie. Zawsze miałem duże aspiracje  i zastanawiałem się … czym się zająć,  aby mieć czas i pieniądze! Na chwilę obecną już wiem, że nie ma piękniejszego biznesu na świecie niż marketing wielopoziomowy. Znalazłem to czego szukałem i o czym marzyłem przez wiele lat, wiem że dokonałem właściwego wyboru. MLM to biznes relacji międzyludzkich i dlatego w tej branży czuję się znakomicie, ponieważ lubię pomagać innym, a to jest najważniejsze w tym modelu biznesowym. Oczywiście tak jak w przypadku MLM stawiam na dywersyfikację źródeł dochodów. Dlatego cały czas rozwijam swoje umiejętności, zdobywając wiedzę na tematy związane z network marketingiem, wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi w biznesie, programami partnerskimi, e-commerce.

Także codziennie rozwijam się w marketingu internetowym, oraz uczę tego innych np. przez artykuły na tym blogu. Abym miał lepszą motywację do swojej pracy online zachęcam Ciebie do obserwowania tego bloga, zapisanie się po prawej stronie u góry na mój biuletyn związany z pozyskiwaniem ruchu na strony www, a także na mój fanpage na Facebook’u, gdzie otrzymasz fajne, darmowe prezenty i wiele więcej. Prowadzę też ciekawy kanał na YouTube. Tam umieszczam materiały dotyczące marketingu internetowego, czyli różne porady i wskazówki dla osób początkujących chociaż nie tylko.

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną na: https://piotridzik.pl/kontakt/

Pozdrawiam Piotr Idzik

Dodaj komentarz

Skomenuj

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.