Sposoby zarabiania

Zarabianie z domeny.tv

Witam. Piotr Idzik się kłania. Chciałbym Ci tutaj przedstawić możliwości zarabiania w programie partnerskim domeny.tv polecając atrakcyjne usługi różnym osobom i firmom.

Co klient biznesowy może zamówić?

1. Domenę – dostaje ją na pierwszy rok za kilkanaście złotych w zależności z jakim jest rozszerzeniem, w kolejnym roku płaci np. za domenę pl tylko 69zł brutto. Zauważ, że u większości sprzedawców możesz kupić domenę w pierwszym roku za 0zł. natomiast już jej przedłużenie w następnych latach kosztuje 100zł i więcej.
2. Profesjonalny serwer. Cztery pakiety do wyboru.
3. Usługę GeoTrust Anti Malware dla swoich domen, czyli codzienne skanowanie Twoich stron w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.
4. Certyfikaty SSL RapidSSL, GeoTrust, Comodo oraz Symantec.
5. Programowanie aplikacji internetowych.
6. Projektowanie stron internetowych.

Jakie będziesz miał z tego profity?

Otrzymasz 10% od każdej transakcji kupna dokonanej przez poleconego klienta. Jeśli polecona osoba założy konto, to w ciągu 30 dni od momentu wejścia na serwis przez Twój link będzie zarabiać na Twoje konto dożywotnio! Wszystkie późniejsze zakupy nowych usług dokonane przez tę osobę będą powiększać Twoje konto. Partnerem może zostać zarówno osoba fizyczna jak i firma. Możesz skorzystać z uzbieranych środków już po naliczeniu 20 zł prowizji!

Rejestracja w domeny.tv

Teraz możesz przejść do działania.
Aby zarejestrować się na domeny.tv wystarczy tylko 5min!
Do dzieła:
1. Klikasz tutaj
2. Klikasz na ikonkę „REJESTRACJA” (po prawej stronie u góry)
3. Podajesz niezbędne dane:
Nazwa użytkownika: PAMIĘTAJ – musi składać się z co najmniej 5 znaków, rozpoczynać wyłącznie od litery oraz składać wyłącznie z liter, cyfr oraz znaku _.
Hasło: PAMIĘTAJ – musi składać się z co najmniej 5 znaków.
Adres e-mail

Wybierasz konto prywatne bądź konto firmowe i wypełniasz:
4. Imię
5. Nazwisko
6. Państwo
7. Adres: Wpisz dokładny adres pocztowy razem z numerami domu
8. Kod pocztowy
9. Miasto
10. Województwo
11. Telefon

Zaznaczasz ew. dane bilingowe inne niż dane główne. Zaznaczasz, że potwierdzasz iż zapoznałeś się i akceptujesz postanowienia regulaminu oraz polityki prywatności. Następnie klikasz Załóż nowe konto. Zauważ, że przesyłane przez Ciebie dane są bezpieczne ponieważ jest to połączenie szyfrowane SSL (256-bit), a ochronę zapewnia certyfikat SSL GeoTrust.

Teraz możesz już wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło i przed Twoimi oczami ukaże się panel klienta. Do zarabiania i polecania usług powinieneś na początku w zakładce Program partnerski zgłosić swoje strony www i zaczekać na dość szybką ich akceptację. Z narzędzi reklamowych masz do dyspozycji linki tekstowe, bannery promocyjne, wyszukiwarkę domen, czyli wtyczkę WordPressa umożliwiającą zainstalowanie takiego widgetu.

Jak zdobyć pierwszego klienta, oraz jak mu pomóc z ewentualną rejestracją i zamówieniem usług.

Mam nadzieje, że odrobiłeś zadanie domowe, i zapoznałeś się w pełni ze wszystkimi możliwościami panelu klienta domeny.tv. Teraz pokaże Ci, jak zyskać pierwszego klienta oraz co zrobić, abyś nie został oskarżony o spam.

Domeny, serwer i usługi GeoTrust Anti Malware, certyfikaty SSL będziesz możesz promować w małych i średnich przedsiębiorstwach. Znajdź sobie jakikolwiek katalog firm z adresami mailowymi – pierwszy lepszy z Google. Na początek, znajdź 20 firm, które mają adresy email w popularnych serwisach typu wp, onet, interia. Posiadanie darmowego adresu mail, jest pierwszym znakiem tego, że potencjalny klient nie ma własnej domeny i strony www. Gdyby miał, adres wyglądałby zapewne tak: nazwafirmy@domenafirmowa.pl
Skopiuj 20 adresów do chociażby notatnika. Teraz możesz zalogować się na swoją pocztę, i napisać pierwsze zapytanie o otrzymanie oferty:

Temat: Domena + serwer + inne usługi – zapytanie.

Treść:
Witam serdecznie!
Zwracam się do Państwa z zapytaniem czy są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na temat:
Tania domena na 12 miesięcy i małe koszty jej przedłużenia w następnych latach w porównaniu do innych sprzedawców
Profesjonalne serwery do wyboru 4 pakiety
Usługa GeoTrust Anti Malware dla domen, czyli codzienne skanowanie Twoich stron w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
Certyfikaty SSL RapidSSL, GeoTrust, Comodo oraz Symantec już od 99 zł netto rocznie
Programowanie aplikacji internetowych
Projektowanie stron internetowych

W razie zainteresowania proszę o mail zwrotny.

Pozdrawiam serdecznie.
Twoje imię i nazwisko
telefon, skype

Dlaczego pytasz? Dlatego, aby nie zostać oskarżonym o spam. Ktoś, otrzymując od razu ofertę, może się zdenerwować – przecież nie wyraził zgody byś mu ją przesłał.

Ok. Klient odpisał, że ofertę chce. Co teraz? Oczywiście musisz odpisać.

Temat: Oferta domeny, serwera i innych usług.

Treść:
Dziękuję za zainteresowanie ofertą.

Poniżej przedstawiam informacje jak uzyskać domenę, serwer i inne usługi w atrakcyjnych cenach:

1. Wejdź na „TUTAJ TWÓJ LINK POLECAJĄCY”, i zarejestruj się.
2. Zamów interesującą Cię usługę – domenę, serwer, czy inne dostępne usługi.

W razie problemów z rejestracją zapraszam do kontaktu:

Pozdrawiam serdecznie.
Twoje imię i nazwisko
telefon, skype

W tym momencie wiele zależy od klienta. Możesz oczywiście napisać własnego maila ofertowego, dostosować go do potrzeb lub branży klienta który Ci odpisał.

Jak jeszcze bardziej zachęcić klienta do rejestracji?

Zapewne masz już jakieś rejestracje i zamówione usługi z polecenia?
Mam tylko rejestracje, ale klient nic nie zamówił.
Trzeba się dowiedzieć dlaczego – zapewne dostałeś mail, że z Twojego polecenia zalogował się klient wraz jego loginem. Firmy przeważnie wprowadzają jako login swoją nazwę – możesz spokojnie po jej nazwie znaleźć numer telefonu.
Dzwonisz:
– Dzień dobry, nazywam się …. . Dzwonię ponieważ wyrazili Państwo chęć otrzymania oferty na domenę, serwer i inne usługi. Widzę, że założyli Państwo konto w panelu, ale nie skorzystali z promocji – może mógłbym pomóc w rejestracji domeny i serwera?
Tutaj otrzymasz jednoznaczną odpowiedź:
Jeśli mają problemy z rejestracją usług, tłumaczysz jak zamówić domenę i serwer. Jeśli otrzymasz odpowiedź, że wczoraj nie mieli czasu, ale dziś na pewno to zrobią – czekasz!

NIE MOŻESZ BYĆ NACHALNY!

Mam rejestrację, klient zamówił usługi.

Super! Jeśli tak jest, po zalogowaniu do panelu, w zakładce Program partnerski i Statystyki zobaczysz, to zamówienie. Będziesz tam miał statystyki: liczba kont założonych z Twojego polecenia (wszystkie), liczba zamówień złożonych przez poleconych klientów (ostatnie 30 dni), wartość netto złożonych zamówień przez poleconych klientów (ostatnie 30 dni), liczba opłaconych zamówień przez poleconych klientów (ostatnie 30 dni), wartość netto opłaconych zamówień przez poleconych klientów (ostatnie 30 dni), łączna kwota naliczona na koncie.

Jeśli będziesz miał jakieś problemy związane z tą pracą (tak, to jest Twoja prawdziwa praca!). Możesz się ze mną też skontaktować w każdej chwili przez https://piotridzik.pl/kontakt/ wybierając formę kontaktu, która Ci odpowiada.

Dziękuję, i życzę wysokich zarobków!
Piotr Idzik

Dodaj komentarz

Skomenuj

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.