Jak zrobić podpis?

Napisał w dniu Maj 29, 2012 | 2 komentarze

Jak zrobić podpis

Ostatnio stworzyłem swój własny podpis elektroniczny. Od razu coraz więcej osób zaczęło mnie się pytać o to, czy stworzenie takiego podpisu jest trudne. W tym artykule chcę odpowiedzieć wszystkim osobom zainteresowanym tematem: własny podpis elektroniczny jest całkiem prosty do stworzenia. Oczywiście wtedy, kiedy się wie, w jaki sposób to zrobić. Po tym artykule będziesz już to wiedzieć.

Po co podpis elektroniczny?

Jednak zanim przejdziemy do spraw technicznych. Chciałbym tylko krótko wyjaśnić, gdzie możesz używać podpisu elektronicznego.

Podpis elektroniczny świetnie sprawdzi się na Twoim blogu (np. do podpisywania swoich artykułów). Podpis możesz jednak wykorzystywać nie tylko na swojej własnej stronie. Sprawdzi się on także jako Twój podpis w komentarzach oraz na różnego rodzaju forach internetowych. Nie będę już nawet wspominał o tym, ile zyskają Twoje oferty sprzedażowe dzięki podpisowi elektronicznemu.

Jesteś ciekawy jak zrobić podpis elektroniczny?

Aby obejrzeć ten wpis musisz go polubić na Facebooku!

 

 

 

Be Sociable, Share!

2 komentarze

  1. Dzięki Piotrek. Bardzo pomocny artykuł. Właśnie tego szukałem. Stworzyłem własny podpis i wtedy pojawił się pewien problem z ramką wokół niego. Przydałoby się jeszcze żebyś wyjaśnił jak się pozbyć tej ramki wokół tego podpisu. Problemu nie ma na białym tle ale na innym już tak.

    • Dzięki Witold, że w jakiś sposób ten artykuł był dla Ciebie pomocny. Rzeczywiście tworząc podpisy w tym serwisie wokół nich powstaje biała ramka. Ja używałem jak dotąd podpisów na białym tle. Nie wiem jak się pozbyć tej ramki wokół tego podpisu.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.