Artykuły do przedruku.

Posted by on 9 marca, 2016 in Jak zwiększyć ruch na stronie | 0 comments

Artykuły do przedrukuZatem dziś kolejna z metod pozyskiwania ruchu na internetowych stronach, chodzi mi o artykuły do przedruku. W tym wpisie artykuły do przedruku nakreślę Tobie ogólnie sens tej metody. Tę metodę bardziej rozwinę w następnym z artykułów o metodach pozyskiwania ruchu. Omówię w nim jak krok po kroku stworzysz swój własny artykuł i wiele więcej. Jednak dowiesz się już o tym niebawem.

Nie ma nic za darmo ! Zwrócenie uwagi na siebie i swoją działalność, kosztuje sporo czasu, szczególnie w internecie. Gdy zastanowimy się, czego, oprócz zabawy, szukają internauci, odpowiedź 犀利士
przychodzi natychmiast. Jest nią informacja i rozwiązania wszelkich problemów. Artykuły do przedruku, o ile spełniają te potrzeby, o tyle są skutecznym narzędziem kreowania; popularności witryny internetowej, bloga, własnego wizerunku, firmy i wreszcie produktu, usługi.

Artykuły do przedruku – jak pisać?

Jeśli zależy Ci na wizerunku eksperta, jeśli rzeczywiście prezentujesz ogrom wiedzy na dany temat – pisz samodzielnie lub określ pisarzowi, o co Ci dokładnie chodzi. Artykuły do przedruku są tworzone zgodnie z nazwą, w celu ich dalszego rozpowszechniania. Ta swoista forma marketingu wirusowego, wymaga jednak bardzo wartościowych treści, które będą tak atrakcyjne dla innych, że wywołają chęć podzielenia się nimi z innymi, na swoich łamach. Dobre opracowanie cechuje w miarę spójna, krótka forma. Może to być ciekawa historia obfitująca w fakty, spostrzeżenia, wnioski. Uzasadnione gotowe rozwiązania problemów, użyteczność, pozytywne i konstruktywne konkluzje. Tekst musi pobudzać emocje, niekoniecznie jednoznacznie pozytywne. Mama pyta dorastającego synka – „Synku, czy ty masz problem z narkotykami? – Nie mamo, dzwonie i mam. ”;=). Ważne, aby wzbudzały zainteresowanie innych. Dobry tytuł, przewrotny, z dodanym słowem kluczowym, zwróci natychmiast uwagę. Kilka słów wstępu, określające zagadnienie, budzące ciekawość. Wszystko to musi być na tyle intrygujące, zachęcające, wciągające do dalszej lektury.

Bardzo istotne są pomysłowe nagłówki i podtytuły. Bardzo wielu czytelników pobieżnie „skanuje” tekst bezpośrednio przed przeczytaniem. Efekty nie dadzą na siebie długo czekać; za pomocą statystyk możesz obserwować i analizować; czy artykuły są pobierane i gdzie?, ile jest wejść z linku pod artykułem, czy podnosi się pozycja Twojego serwisu na wybrane słowa kluczowe? Dobry artykuł może sporo namieszać, jednak trzeba się liczyć z tym, że to zamierzenie długofalowe, ale bardzo trwałe, korzyści olbrzymie. Twoje artykuły do przedruku mogą zwrócić uwagę wielkich, znaczących portali.

Artykuły do przedruku – kilka technik

Jako, że wyszukiwarki „uwielbiają” unikalną treść, warto popracować nad całkiem nowym tekstem. Możemy także starannie przebudować artykuł istniejący na stronie, skompilować z kilku innych, nadając nowy kontekst. Tekst nie powinien zawierać zbyt dużo powtarzających się słów kluczowych. Piszemy dla ludzi, nie dla wyszukiwarek. Artykuły do przedruku nie mogą być zbyt krótkie, budzą natychmiast niedosyt. Natomiast zbyt długie, jeśli nie utrzymują uwagi, nużą. Warto urozmaicić tekst ciekawym zdjęciem lub krótkim filmikiem. Ta technika marketingowa jest specyficznym sposobem zarządzania wiedzą. Odbiorca szuka informacji, lecz nie może być zasypywany zbyt dużą ilością wiedzy. Wyważenie między nasyceniem informacją, a formą przychodzi z czasem. Wypunktowania, elementy graficzne, wykresy, tabele czynią artykuł bardzo wiarygodnym.

Artykuły do przedruku – pobieranie

Pobieramy i zamieszczamy artykuły najwyższej jakości. Zwięzłe, pobudzające do działania, dyskusji, polemik, prowokujące do odwiedzin naszej witryny. Wielką sztuką jest (więcej…)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.