Kopiuj wklej.

Posted by on 8 maja, 2015 in Mlm | 0 comments

Kopiuj wklejKopiuj wklej, czyli kolejna technika w marketingu sieciowym przed Tobą. Kopiuj wklej dlatego, że będzie to kopiowanie Liderów  w 3 krokach i wdrażanie tego w życie. Także rozpoczniemy od kopiuj, czyli cech skutecznego Lidera marketingu sieciowego. Są to;  determinacja wyrażająca się nieustępliwością, pasja, odwaga, charyzma, wizja, wiara, pewność siebie, upór, otwartość na zmiany, elastyczność, przekonanie, inspirowanie, dobra komunikacja.

Kopiuj wklej – to takie proste?

Neurolingwistyczne programowanie ang. NLP, jako odłam psychologii, przyszło z pomocą w określeniu sposobów, jakimi można powyższe cechy osiągnąć. Twórcy NLP, Richard Bandler i John Grinder wyróżnili trzy podstawowe czynniki, które stanowią o formie dzisiejszego Lidera MLM. Jeśli chcesz być postrzegany jako profesjonalista, przywódca, ktoś wartościowy dla swoich partnerów, koniecznie musisz owe czynniki przepracować. W ten sposób zgodnie z prawem przyciągania, reprezentując model człowieka przywódczego, będziesz przyciągał ludzi, chcących być także Liderami, ludzi aktywnych. Takimi są dla nas dzisiejsi Liderzy MLM. Tak więc mając materiał na „kopiuj wklej”, zdobędziesz ten szczególny rodzaj percepcji i oceniania ludzi, którym możesz niejako „wklejać”  te cechy.  To oczywiście pewna przenośnia, a cały proces jest niezwykle dynamiczny i podlega wielu zmiennym. Przypomina nieco myślenie filtrowane, gdzie uwaga jest skierowana tylko i wyłącznie na określonych rzeczach. Czas działa w tym momencie na korzyść, gdyż początkowa kontrola myślenia przechodzi w nawyk. Nie należy się zbytnio zawczasu zamartwiać, ani przejmować początkowymi porażkami, zgodnie z  powiedzeniem; uczmy się na błędach.

Kopiuj wklej – trzy czynniki

Przejdźmy do trzech czynników Brandlera i Grindera, czyli Twoje kopiuj wklej.

Przypomnij sobie jakie Tobą targały uczucia i myśli gdy przystępowałeś do działania w systemie marketingu sieciowego? Co Ci przeszkadzało, a co pomagało w osiągnięciu silnego przekonania o słuszności przyszłego działania? Ten silny system przekonań, który wypracowałeś, jest teraz niczym opoka o którą możesz się wesprzeć w każdej chwili. Ona pozwala przezwyciężyć wszelkie trudności i wszystko staje się możliwe. Pierwsze małe sukcesy utrwalą jeszcze mocniej w Tobie oraz umysłach Twoich partnerów to przekonanie, odporne na zwątpienie, zniechęcenie, czy bierność. Kolejnym czynnikiem jest praca nad konkretnym sposobem organizacji myśli, to podstawa właściwej komunikacji, właściwe zrozumienie własnego Lidera, czy potem partnera. Pozwala to na zaoszczędzenie całej masy czasu, unikanie niepotrzebnych dyskusji, doprecyzowań i wątpliwości. Mówi się wtedy o nadawaniu na tej samej fali, w tym wypadku jest to dokładne dostrojenie częstotliwości  – nadawanie – odbieranie,  niczym w walkie-talkie. Oczywiście nie jest to łatwe i wymaga czasu, lecz gra jest warta świeczki, gdyż warunki zewnętrzne mogą ulegać zmianie. Rozumiejąc się praktycznie bez słów, możemy szybko i elastycznie reagować na owe zmiany, przekazywać dyspozycje swojej grupie. Trzecim czynnikiem warunkującym sukces jest umiejętność prezentacji i sprzedaży. I nie dotyczy to w tym przypadku tylko określonego produktu. Myślę tu raczej o sposobie wizualnym, w jaki potrafisz przekonać słuchaczy do swojej wizji, budzenia wiary, wreszcie inspirowanie innych. Gest, postawa, sposób chodzenia, mówienia, mimika, świadczy z kim mamy do czynienia. Człowiek obdarzony charyzmą potrafi w ciągu godziny odblokować uprzedzenia słuchaczy, natchnąć odwagą i skłonić do podjęcia pożądanych decyzji.

Kopiuj wklej – wzorowanie- przekazywanie

Moja droga do sukcesu to wzorowanie się na innych, którzy już przeszli tę drogę, którzy już osiągnęli sukces. Wierne przekazanie tych wartości swoim sponsorowanym partnerom. Uważam to za optymalne rozwiązanie. I nie tylko ja, ponieważ tak naprawdę na tym polega idea duplikacji. Aby Twoja grupa (struktura) była stabilna i odporna na rozproszenie, musisz nad nią pracować aktywnie, koniecznie do 3 stopnia w dół. A także i potem koniecznym jest monitorowanie, które pozwoli na wyprzedzenie i zażegnanie potencjalnych kryzysów. Określić, zrozumieć i przepracować następnie krzewić cechy Lidera – na tym polega jeden z najważniejszych aspektów tej pracy. Kopiuj wklej to tylko hasło wywoławcze, chociaż idea ta sama, nie jest to tak automatycznie proste, jak wtedy gdy „Malarz maluje pejzaż gór. Podchodzi baca, patrzy jak artysta wiernie kopiuje widok i mówi: – Cholera, ile to się cłek musi namęcyć jak ni mo aparatu! ”;). Skoro czytasz ten artykuł rozumiem, że i Ty chciałbyś należeć do grona Liderów (cóż, czytasz moje skuteczne techniki MLM. Jestem jednak otwarty na inne możliwości również. Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły, podziel się ze mną. Chętnie poszerzymy nawzajem swe własne horyzonty. Także polecam Ci technikę kopiuj wklej, możesz ją ode mnie teraz skopiować ;)

Jak tam, co uważasz o tej technice kopiuj wklej? Śmiało, wyraź swoje zdanie w poniższych komentarzach, a nie zapomnij jak Ci się podobało dać znać innym o tym artykule kopiuj wklej za pomocą social media. Piotr Idzik  Ctrl C Ctrl V

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.