Edukacja globalna.

Posted by on 18 lutego, 2016 in Mlm | 0 comments

Edukacja globalnaEdukacja globalna jest tym co pozwoli Tobie jak i Twoim partnerom biznesowym przyspieszyć rozwój waszego biznesu. Edukacja globalna, to bardzo ważne słowo dla Ciebie i Twoich partnerów. Wiele osób, zaciekawionych, zaintrygowanych tematem, tak naprawdę nie bardzo wie co ma robić?, od czego zacząć?. Główne idee MLM są dla nich nie do końca zrozumiałe, lub rozumiane błędnie. Wprowadzając nowego partnera, jako Lider MLM, powinieneś mieć już na wstępie, przygotowany pakiet szkoleń. Edukacja globalna a potem bardziej szczegółowa, musi w stosunkowo krótkim czasie, uświadomić, pobudzić zaangażowanie, ukazać pełny obraz i korzyści z działalności w network marketingu.

Edukacja globalna – po co się trudzić?

Wstępne szkolenia jako część tego czym jest edukacja globalna, koniecznie przy obecności maksymalnie dużej ilości Twoich najlepszych partnerów, mają pomóc nowym osobom w podjęciu ostatecznych decyzji. Czy warto się angażować? Pełna informacja pozwala na szybkie podjęcie decyzji o;  aktywnym, w pełnym zaangażowaniu zarabianiu, wypracowaniu stałych dochodów. Właśnie w Twojej strukturze, w Twojej grupie konsultantów.

W tym biznesie pracują ludzie z bardzo wielu środowisk i jest niemal pewne, nikt ich nie uczył marketingu sieciowego, wcześniej. Twoje, odpowiednio wypromowane materiały i sposoby szkoleń, muszą stanowić solidną podstawę, fundament dla ogarnięcia całego zagadnienia. Jak w każdym zawodzie, trzeba poświęcić trochę czasu na naukę. Każdy potrzebuje go w innym wymiarze. Bez wiedzy wszystko wydaje się trudne i niemożliwe, tajemnicę rozjaśnia szkolenie omawiające, jak to zrobić? Ja wiem i mam przygotowane profesjonalne szkolenie na mojej stronie SkuteczneTechnikiMLM.pl. Spokojnie mogę zaręczyć, że przestudiowanie tych materiałów, pozwoli na dobry start i szybki rozwój biznesu. Ale po co szkolić? – ktoś zapyta. – przecież to strasznie drogie, czasochłonne, czy naprawdę konieczne? Ten biznes jest nieodmiennie związany z nieustannym szkoleniem swoich umiejętności. Tu nie tylko nabywasz nowych umiejętności, tu po prostu stajesz się lepszym człowiekiem. W pełni wykorzystasz swój wrodzony potencjał, a także rozwiniesz go w stopniu całkowicie dla siebie nieoczekiwanym. Rozwój osobisty, wiedza pochodząca o dziwo, niejednokrotnie, spoza branży, elastyczność, to właśnie edukacja globalna, w całym sensie tego pojęcia.

Edukacja globalna – jak to robić?

Jedno jest pewne, tych umiejętności, nikt nie naucza w szkole. Szkolenia i edukacja globalna, ma wiele przeróżnych form. Począwszy od szkoleń samodzielnych, poprzez kursy internetowe, kursy internetowe z konsultacjami, także online (skype lub inny komunikator), instruktaże (w punktach, zadania, obowiązki). Prezentacje, wykłady na żywo, coaching, mentoring, warsztaty, warsztaty z treningiem praktycznym, studium przypadku (case study), uczenie się poprzez działanie, symulacje, symulacje z inscenizacją. Notuj, nagrywaj, zadawaj pytania, miej otwarty umysł. Właśnie tak, to wymaga nieco otwartości, nie odrzucaj niczego, co wydaje Ci się zbyt łatwe, ani zbyt trudne.

Niektóre z tych technik przypominają aktywną psychoterapię, no może tylko niektóre elementy. O sławetnym „praniu mózgu” mowy nie ma ;). Jak się czujesz na tych szkoleniach Stefan? – Jak na komisariacie!!! – ????? – No ciągle mnie wypytują, a ja o niczym nie wiem. ;=) Jak już się dowiesz, cel jest jasny, czego się nauczysz, wdrażaj, weryfikuj, zmieniaj, doskonal. Pomimo, że uczymy się na błędach, co jest już anachroniczne, lepiej uczyć się od ludzi sukcesu. Oni już te metody wypróbowali z pozytywnym skutkiem. Całe „złoto” w biznesie to ludzie; interaktywne szkolenia integrują, pozwalają na wymianę doświadczeń, podnoszą morale, dowartościowują. W MLM, szkolenie siebie, przekłada się na szkolenie innych, dzięki temu zaoszczędzisz z mnóstwo czasu i pieniędzy. March or die, stoisz w miejscu, wkrótce nie będzie po Tobie śladu.

Edukacja globalna – przytłaczające korzyści

O niektórych już wspomnieliśmy, zobaczmy dalsze.

Uczenie się ma na celu elastyczne dostosowywanie się do potrzeb, zmieniającego się stale rynku. A więc zmiana postaw, nawyków, pobudzenie motywacji wewnętrznej. Umiejętność przeprowadzania samodzielnych analiz, patrzenie na zagadnienie z różnych punktów widzenia. Uwaga niezwykle ważne !!!  Zdolność przekształcenia problemu w cel, bo cóż to jest problem? No właśnie, to tylko źle, niewłaściwie sformułowany cel. Chłonni uczniowie spokojnie nadążają za zmianami, są kreatywni, bez problemów konfrontują nowe treści z dotychczasowymi doświadczeniami. Wszystko to wpływa na stabilność grupy, struktury. Wzmacnia się lojalność, nikt się nie wyłamuje. Cementuje się silne poczucie więzi.

Dobry Lider nie wywołuje nadmiernej presji, uczący się ma swobodę, czas, łagodne sugestie czynią prawdziwe cuda. Konkurencja nie śpi, bez skrupułów „kradnie” Twoje nowe rozwiązania, stwarzaj więc elementy zaskoczenia. Źródła wiedzy trzeba koniecznie weryfikować, iluż to już znaliśmy teoretyków, proroków, bez żadnych osiągnięć? Gdy „zjesz już wszystkie rozumy” ;), pora na naukę, jak uczyć innych. Czyż to nie wspaniałe, Twoja wysoka skuteczność, konkurencyjność Twojej grupy, przyciąga coraz więcej nowych współpracowników. Czemu? Wreszcie wypracowałeś swoje metody, swój algorytm skuteczności. Ten mechanizm przyciągania, jest jak najbardziej osiągalny i rzeczywisty. Edukacja globalna, jej sens, został już wnikliwie przebadany, przeanalizowany, przez lata pracy specjalistów teorii i praktyki biznesu.

Czekam na Twoje spostrzeżenia, pytania odnośnie do tego artykułu edukacja globalna. Coś Tobie to dało, to przekaż tę wiedze innym niech też skorzystają. Dziękuję i pozdrawiam, Piotr Idzik.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.