Struktura MLM – jak budować?

Posted by on 18 października, 2011 in Mlm | 0 comments

Struktura MLMWAŻNE REGUŁY

Jedną z ważniejszych zasad w network marketingu jest to, abyś mógł zarabiać konkretne pieniądze. Aby było to możliwe konieczne jest skuteczne stosowanie w praktyce dźwigni osobowej czyli posiadanie WIELU dystrybutorów w swojej strukturze, w swoim własnym systemie, którzy robią NIEWIELE ale za to w taki sposób, aby był właściwy i konkretny. Tak wygląda mądrze zbudowana struktura MLM.

Twoja struktura MLM

To nieważne czy tworzysz swoją strukturę, system online czy offline, ponieważ określone reguły i metody działania w MLM muszą być wykonywane w określony sposób. Tak, aby przynosiły efekt w postaci wyników niezbędnych do odnoszenia sukcesu i zbudowania dużej, stabilnej i wysokiej dochodowo struktury.

TROCHĘ WYLICZEŃ

twoja_struktura_mlmDobra struktura MLM jest zbudowana…

Jeśli zostaniesz sponsorem 2 osób w MLM i NAUCZYSZ je jak w ten sam sposób sponsorować ich własne 2 następne osoby, a kolejno POMOŻESZ im w wykonaniu tego, to sprawi że będziesz miał na poziomie drugim, tak naprawdę cztery osoby. Rozumiesz? Tak powstaje każda struktura MLM.  Następnie UCZYSZ swoje dwie osoby, jak mają NAUCZYĆ swoje dwie osoby sponsorowania swoich osób i że muszą im POMÓC w taki sam sposób (system jest taki sam) znalezienia swoich dwóch pierwszych osób wtedy na poziomie trzecim będziesz miał ośmioro osób. Będąc w dół o jeszcze jeden, kolejny poziom osiągniesz liczbę 16 osób na poziomie czwartym
Dane wyliczenia, które właśnie opisałem, widnieją na obrazku załączonym powyżej.

Struktura MLM poprzez duplikację

Pewnie dostrzegłeś w danym przykładzie struktura MLM opisana jest tak, że zostały podkreślone dwa słowa NAUCZYĆ i POMÓC. Są to frazy, klucze, które mają na celu zduplikować swoje działania, czynności. Jednak abyś to TY mógł innego człowieka nauczyć i mu pomóc na początku musisz posiadać określonego sponsora który Cię NAUCZY i POMOŻE.

Struktura MLM zaczyna się od jednej osoby

Jeżeli jednak TY, od razu, będziesz sponsorem i będziesz posiadał jedynie o jedną osobę więcej czyli trzy i w ten sposób stworzysz strukturę MLM  według systemu opisanego powyżej, w takim wypadku na poziomie czwartym uzyskasz 81 osób. Jak to wygląda matematycznie? 81-16 = 65 osób więcej na Twoim poziomie 4 i to tylko dzięki zasponsorowaniu przez Ciebie samego bezpośrednio jednej osoby więcej. Zauważ więc, że jest to bardzo ZNACZĄCA różnica nie tylko liczbowa, ale także pieniężna. Dane, pokazane wyliczenia są ukazane na obrazku powyżej w drugiej kolumnie. Twoja struktura MLM zaczyna się rozrastać…

SPONSORUJEMY DWIE OSOBY

Może to zaskakujące wyliczenia, jednak gdybyśmy szli dalej… Ty zasponsorujesz o dwie osoby więcej, czyli posiadasz cztery osoby, to na czwartym poziomie będziesz miał 256 osób, czyli matematycznie wygląda to w ten sposób: 256-16 = 240 osób więcej. Teraz to jest to ZASADNICZA różnica. Określone wyliczenia są ukazane na obrazku powyżej w trzeciej kolumnie…

SPONSORUJEMY TRZY OSOBY

Gdybyśmy przebyli jeszcze jeden krok dalej…. To w takim momencie jeżeli zasposorujesz o 3 osoby więcej czyli pięć, to na poziomie 4 będziesz miał 625 osób, to 625-16 = 614 osób więcej. W takim wypadku jest to RADYKALNA RÓŻNICA i głównym powodem jest to, że każdy w Twojej strukturze MLM zasponsorował tylko 3 „poważne” osoby więcej. Niesamowity efekt, prawda?

Struktura MLM: mały wkład, wielki efekt

Faktycznie, podtytuł, jest świetny. Każdy by chciał, mało włożyć, a uzyskać niesamowity wynik. Możesz spostrzec jak zadziałała dźwignia i przedstawiony proces budowania struktury. Wzrosła ilość bezpośrednio zasponsorowanych osób z dwóch do pięciu czyli o ile procent? O 150%. Kiedy wielkość Twojej struktury na poziomie czwartym zwiększyła się z 16 do 625 osób czyli o 3800%. O właśnie taką wartość mogłyby się zwiększyć Twoje finanse. Jakie wnioski nasuwają się po takich wyliczeniach? Czy opłaca Ci się taka struktura MLM?

TRZEBA CI 5  „POWAŻNYCH” OSÓB

Wiadomo na początku MLM nie jest łatwy… Dlaczego? Boimy się po prostu, że nic z tego nie wyjdzie, że to pic na wodę, a faktycznie żeby odnieść sukces w network marketingu musisz być sponsorem dla przynajmniej pięciu POWAŻNYCH osób, które faktycznie chcą i myślą o rozwijaniu własnego biznesu MLM. Fakty są jednak takie, że będziesz musiał zasponsorować czasem 10, 15 lub 20 osób, aby w końcu wyselekcjonować tych pięciu „poważnych” (dzięki którym Twoja struktura MLM się rozwinie). Pamiętaj o tym, iż zawsze musisz zwracać uwagę na to, abyś po ich zasponsorowaniu pracował z grupą na niższym poziomie. W danej sytuacji przyjdzie taki moment, kiedy nie będą Cię już potrzebować, ponieważ sami zaczną budować swoje grupy, i pracować dla samych siebie. Wówczas zauważysz, że odsuną się i staną się samodzielni, jednak są tego plusy, ponieważ dzięki temu będziesz miał więcej wolnego czasu, by znowu przyjąć następną poważną osobą.

Opłacalna struktura MLM

Przypuśćmy, że jesteś w organizacji network marketingu oraz jeśli masz 625 „poważnych” osób, które UŻYWAJĄ produktów tylko na własne potrzeby, zarabiasz pełno pieniędzy. A występujących w naszych, wyliczeniach nie braliśmy pod uwagę ludzi, którzy chcą sami nabywać produkty dla siebie. Jednak przyjmijmy, że każda z tych „poważnych” osób ma tylko i wyłącznie pięciu klientów, matematycznie to jest 625*5 = 3125 dodać 625 współpracowników = 3750 osób nabywających produkty. Jak widzisz swoje dochodu na podstawie tylu ważnych i dużych sum? Czy opłaca Ci się wchodzić w ten interes? Odpowiedź jest jasna, jednak każdy z nas musi sobie odpowiedzieć sam, indywidualnie. To od Ciebie zależy Twoja struktura MLM.

Co o tym myślisz? Napisz w komentarzu pod spodem, a jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz na skype: piotridziksukces . Z chęcią pomogę. Jeśli uznasz wpis za wartościowy kliknij Lubię to na moim FANPAGE  http://www.facebook.piotridzik.pl i plus jedynkę. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek Idzik.

 

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.