Zarabianie przez Internet.

Posted by on 7 kwietnia, 2015 in Praca przez internet | 0 comments

Zarabianie przez internetDzisiaj przedstawię Tobie moje spojrzenie na zarabianie przez Internet. Być może, to co napiszę może schłodzić zapędy i myśli o milionach wielu osób. Jeżeli wychodzisz z założenia, że w e-biznesie ważne jest ile na tym zarobisz, a nie w jaki sposób możesz pomóc klientowi, to możesz się niemile zaskoczyć.

Szybkie zarabianie przez Internet

Ludzie najlepiej, to chcieli by zarobić dużo szybko, a także w dość krótkim czasie, najlepiej bez wysiłku. Niestety zarabianie przez Internet na dłuższą metę jest procesem, a nie jednorazowym strzałem, który wygeneruje miliony. Na ten proces składa się Twoja zorganizowana i systematycznie wykonywana praca.

Jeśli marzy się Tobie zarabianie przez Internet, to z początku ustal sobie swoje cele w określonym czasie, a później skup się na ich realizacji. Kiedy już pracujesz przez Internet, to zapewne zgodzisz się ze mną, że w e-biznesie nie rozliczasz się np. od ilości napisanych artykułów na blogu, czy opublikowanych video. Tutaj ważna jest Twoja skuteczność, i nie chodzi mi tylko o tę sprzedażową, lecz też o umiejętność rozwiązywania problemów klientów.

Kiedy zarabianie przez Internet jest dla Ciebie tylko po to, aby zarobić i liczysz na efekt, a nie na pracę, to szybko się zawiedziesz. Chcąc mieć sukces pierwsze ustal swoje cele i sposoby ich realizacji, efektywnie pracuj, a po tym dopiero myśl o profitach.

Zarabianie przez Internet tzw. zarabianie na zarabianiu

Są osoby, które zarabianie przez Internet traktują jako zarabianie na zarabianiu. Chodzi mi, że sprzedają wiedzę typu np. super sposoby zarabiania XX złotych tzn. właściwie to ją kopiują od innych sami nie mając przy tym żadnego doświadczenia i efektów. Takie postępowanie można zaobserwować nie tylko w e-biznesie, lecz także w innych branżach, gdzie mają zostać osiągnięte konkretne cele.

Powstają jak grzyby po deszczu systemy i metody na szybkie wzbogacanie się. Z pozoru, to wszystko pięknie wygląda, zbyt pięknie… No właśnie są składane obietnice bez pokrycia, co weryfikuje życie. Będziesz zarabiał bez pracy, nie mając żadnej wiedzy i doświadczenia etc.

Szczególnie nabierają się na tego typu rzeczy ludzie w nieciekawej sytuacji materialnej. Są oni do tego stopnia zdeterminowani, że przesłania im to zdolność logicznego myślenia. Właśnie najwięcej osób szukających sposobów na zarabianie przez Internet wywodzi się z tej grupy. Oni mają dziurę w portfelu i chcą koniecznie zarobić. Przez swoją naiwność i nieetyczne postępowanie „sprzedawców marzeń”, nabijają ale im, a nie swój portfel stając się ich ofiarami wyimaginowanych obietnic.

Także kupując wiedzę, usługi nie tylko typu zarabianie przez Internet, sprawdzaj, czy to co Tobie oferują nie jest po prostu zwykłą ściemą i naciąganiem. Sprawdź koniecznie kto się za tym kryje. W miarę możliwości zweryfikuj ich doświadczenie i skuteczność proponowanych rozwiązań.

Kiedy zaś sam jesteś internetowym sprzedawcą i masz swoje produkty/usługi, zadbaj o to, aby były dość dobre, gdyż w takim układzie będziesz miał orientacyjnie tylko około 1% zwrotów. Oczywiście musisz dawać na nie gwarancję satysfakcji/zwrotu.

Dlaczego długie oferty, liczy typu 97zł i Tytuły Z Dużych Liter?

Zapewne przeglądając różne oferty w Internecie zauważyłeś pewne powtarzające się elementy. Jak uważasz dlaczego stosuje się takie zabiegi? Ano dlatego, że poprawiają one skuteczność. Załóżmy, że stworzyłeś produkt i sporo włożyłeś w to pracy. Inwestujesz w różne kanały reklamowe, bo chcesz, aby jak najwięcej ludzi go od Ciebie kupiło. Aby zmaksymalizować zyski starasz się ulepszać swoją ofertę testując na niej różne elementy. Robisz split testy np. za pomocą http://visualwebsiteoptimizer.nl/. Zauważasz, że np. zmian liter na większe, koloru nagłówka na czerwony, czy zmiana ceny z 99 zł. na 97 zł. przekłada się na większą konwersję sprzedaży. Także zostawiając i odkrywając takie sprawdzone elementy przyczyniasz się w bezpośredni sposób do zwiększenia swojej sprzedaży.

Podobnie może być w przypadku, gdy prowadzisz bloga. Masz aspiracje docierać do jak największego grona odbiorców. Analizując statystyki zauważasz, że duża część Twoich odwiedzających wchodzi z Google na powtarzające się hasła. Także radzę Ci jeśli jeszcze nie zauważyłeś, abyś tworzył swoje artykuły na hasła na, które masz najwięcej wejść z Google. Także stosując taki zabieg możesz przez wybór popularnych tematów zwiększać ilość odwiedzin na Twoim blogu.

Podsumowując zarabianie przez Internet

1. Jeżeli e-biznes i zarabianie przez Internet nie są Ci obce, miej na uwadze, że pieniądze to efekt finalny poświęconej pracy.
2. Jeżeli pragniesz szybkich pieniędzy – rozważ pracę na etacie.
3. Zawsze miej cele i plan postępowania i je konsekwentnie realizuj.
4. Jeżeli chcesz, aby Twoje zarabianie przez Internet przynosiło Ci coraz to nowe profity przygotuj się na długotrwały proces i inwestycję we własny rozwój i wiedzę.

Także z mojego punktu widzenia jak widzisz zarabianie przez Internet jest bardzo opłacalne po spełnieniu kilku warunków wymienionych w tym artykule.

Co zatem o tym myślisz, czy zarabianie przez Internet jest Twoja pasją. Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu poniżej, a jeśli spodobał się Tobie i był w jakis sposób pomocny ten artykuł, to podziel się nim z innymi poprzez media społecznościowe. Pozdrawiam, ten dla kogo zarabianie przez Internet jest pasją.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.